Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een fluitspeelster, gesigneerd Ferrand 34cm. Cond.: G
Oude bronzen shiva, 2-kleurig gepatineerd en gedetailleerd uitgevoerd in goede staat 36cm.
Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.
Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.
Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G
Oude bronzen windhond op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 15x18x7,5cm.
Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G
Afrikaans natuurstenen gebeeldhouwd beeld 2e helft 20e eeuw 33cm. Cond.: G
Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinstrument 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G