Drie werken ca. 1910 (onduidelijke signaturen): 2x dorpsstraatje met figuur (houtskool) en 1x ets dorpsgezicht 11,5x12cm., 17x12cm. en 16x11cm. Cond.: R-G
Achter glas gravure 18e-19e eeuw naar david Teniers, "The Contend Shepherd R. Buiford Fexit" 26x36cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 1983, olieverf op papier, abstracte compositie 71x99cm. Cond.: G
Jean Wilton ca. 1950, olieverf op linnen, winters landschap met knotwilgen 57x25cm.
Onduidelijk monogram ca. 1900 (Duitse School), aquarel op papier, een stel in Munchener kledendracht 27x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, koeien in een landschap 29x23cm. Cond.: R
Andrew Golikov (Russische School), gemengde techniek op papier, "The perfection of Balance" 31x21cm. Cond.: G
J.B. Lakeman, olieverf op linnen, bos met beek 30x41cm. Cond.: G
Wim Nefkens, olieverf op paneel, paardenspan op bospad 18x26cm. Cond.: G
Twee etsen Frankrijk ca. 1900: 1x Louis Orr. Paris 37s46cm. en 1x onduidelijk gesigneerd Rouen 1913, 32x52cm., kerk en dorpsgezicht Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, zeilschepen op zee 31x21cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, ploegende boer 50x70cm. , 2 beschadigingen Cond.: M
C.H. Beltman ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 40x60cm. Cond.: G
W. Jäger ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Nordsee Hallig 81x61cm. Cond.: G
Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R
Ongesigneerd, olieverf op linnen, Twentse watermolen 50x60cm. Cond.: G
Monogram J.J. ca. 1980, olieverf op linnen, slapende vrouw 50x40cm. Cond.: G
H. van Dam ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en wasvrouw 50x40cm. Cond.: G
P. Prins, olieverf op linnen, parkgezicht met twee wandelende dames 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R
Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G