Louis '26 of Lovis '26, olieverf op paneel, stilleven met strijkijzers, kruik en schaal op tafel (verso Franse tekst) 44x54cm. Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 24x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschao met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R
Corneille nr. 10/199, olieverf op metaal, beschilderde ijzeren kat 67x57x5cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( 1900 - 1985 Russische School), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 24x33cm. Cond.: G
G.J. delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 25x30cm. Cond.: G
B.J.C. Weingärtner 1863 (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met huizen en figuren 56x40cm. Cond.: R-G
Louis Soonius ( Den Haag 1883 - 1956), olieverf op linnen, poldergezicht bij avond (marouflé) 28x18cm. Cond.: G
Twee oude Chinese voorouder-portretten, olieverf op linnen in goede staat 102x49,5cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met vele figuren 46x60cm. Cond.: G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G