Koffer met 17 boekjes over oude ansichten 20e eeuw, hoofdzakelijk Holland 10x34x27cm. Cond.: R-G
Interessant kavel diverse postzegelsd (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G
Album met 110 ansichtkaarten van Hengelo Overijssel 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G
Kavel van ca. 120 ansichtkaarten Nederland met diverse fantasievoorstellingen 1e helft 20e eeuw Cond.: R-G
Acht delen philatelie Duitse atelier edition 2001 t/m 2008 met diverse Duitse postzegels met thema's en bijzondere gelimiteerde stempels 32x29x8cm. (per boek) Cond.: G
Album met 60 oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G