Oude cloissonee vaas met parelmoer 20e eeuw, gemerkt 30xø18cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve bronzen vazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Groot oud Afrikaans houtgesneden masker met beschildering 20e eeuw in goede staat 44x29x13cm.
Groot oud Afrikaans houtgesneden masker met beschildering 20e eeuw in goede staat 46x20x18cm.
Vier boeken over de kunstenaar Frans Masereel met daarbij 1 houtsnede o.a: Dance Macabre, Biografie Masereel etc. Cond.: G
Collectie met 8 woordenboeken o.a: dreidelig van Dale en Oxford Dictionary (5x) Cond.: G
Antieke mijnwerkerslamp en twee oude bronzen kaarskandelaars 20e eeuw 29-31cm. Cond.: G
Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G
Oude majolica hangpetroleumlamp 2e helft 20e eeuw 65xø47cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.
Twee bajonetten ca. 1900 ( 1 punt afgebroken en oxidatie) 43-57cm. Cond.: R
Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G
Zware bronzen blaker ca. 1800 Louis Seize empire in goede originele staat 23cm.
Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.