Plated saxofoon ca. 1920, gemerkt Star Kohlers + Sohne Graslitz (gegraveerd) in goede staat 76cm.
Antiek ovaal miniatuurportret van een dame met bloemen ca. 1900 (gesigneerd) met hoorned omlijsting (stukje gelijmd) 11x9cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen 3-delige vliegenvanger 19e eeuw met vleermuizen-decor opgewerkt. In zeer goede originele staat 24xø16cm.
Bronzen 3-lichts tafel lamp met 3 putti ca. 1900 in goede staat 40xø17cm.
Vooroorlogse grote aparte rieten lamp ca. 1920 in goede staat 190xø53cm.
Tafelaansteker S.T.Dupont verguld. Cylindervormige model met strakke fraaie lijnbewerking. 4,3x10,8 cm Als nieuw in originele verpakking. Typenummer 1H5AY45 Cond U