Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met paradijsvogeldecor tussen bloesemtakken en vergulding. Geschulpte bovenrand en tekst (gemerkt), in goede staat 15xø44,5cm.
Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G
Grote gesigneerde Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met landschappen, medaillons en gouddecor in goede staat 47cm.
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van figuren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde o...
Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...
Oude Chinese porseleinen Familie Verte penselenpot ca. 1920 met rondom decor van zwemmende vissen 14xø13,3cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G
Origineel antiek klein Chinees Yixing theepot 18e-19e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,3x10x5,8cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom decor van vlinders, vogels en flora 17xø26cm. Cond.: G
Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met zeer gedetailleerde decor van flora en vogels (gemerkt) 36xø21cm. Cond.: G
Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met rondom decor van krijgers en binnenin een hoogwaardigheidsbekleder (bodem gemerkt) in goede staat 7,5xø16,5cm. Cond.: G
Origineel klein antiek Chinees Yixing theepotje 18e-19e eeuw (gemerkt). 2 Kleine chips van deksel 5x9xø5,5cm. Cond.: R-G
Twee Duitse Meissen porseleinen 2-delige kandelaren ca. 1900 (Knauf) met decor van flora en goud. 1 Kandelaar heeft de bovenrand gebarsten 27x20x11cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.
Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen vierkante Familie Roze vaas met decor van olifantenkoppen, teksten, geisha en hoogwaardigheidsbekleders (gesigneerd) 23x11,5x11,5cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.
Zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselkom met decor van flora en goud (gedetailleerd), gesigneerd ca. 1900 11x11cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R