Lot sieraden met o.a. een zilveren ring, zilveren oorclips, zilveren collier met hanger, een zilveren bootbroche, een paardenbroche en een broche met edelweis. Zilver totaal ca 25 gr
Armband zilver 835/000 met schuifstukken. Armband met 3 bewerkte stukken op 4 rijen ketting. armband dient gerepareerd te worden. ca 29, 1 gr lengte 20.5 cm
Vier zilveren lepels: 2x Duitse koffielepels 800/000 met gravure "Düsseldorf" van een echtpaar en florale bewerking, 1x Hollandse theelepel 835/000 met een apostel, MT: J.P. Niekerk Schoonhoven en 1x ...
Vijf delen oud plated 20e eeuw: 2x kaarskandelaar, 1x sigarendoos, 1x lepeldoos en 1x aansteker 8-18cm. Cond.: G
Knijpschaar met veermechaniek en zilveren heften plus Hollands zilveren suikerschep. Knijpschaar gemaakt in Voorschoten ca. 1e helft 1900, suikerschep 835/000, begin 1900 MT.: Johannes Gerritsen, Amst...
Collier met grote donkere tonvormige bamboe koralen met grillige vormen, verlopend in grootte 13-38 mm. ca 338 gr.
Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M
Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G
Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G
Afrikaans kleed, vol bestikt met schelpen en knopen 20e eeuw 77x24cm. Cond.: G
Zes delen divers oud/antiek: 1x theelicht met plaquettes ca. 1920, 2x dekseldoosjes (1x Loyd met zilver inlay), 2x delen koper Lips kluizen, 1x plaquette religieus 8-25cm. Cond.: R-G
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Album met ca. 120 ansichtkaarten over kunst o.a: diverse oude meesters en impressionisten 30x26x3cm. Cond.: R-G
1x Hollands plakboek met Koninklijke onderofficieren, schermclub Kos (20e eeuw) met collages, foto's linten en medailles (leuk boek) 35x24x2cm. en 1x Plakboek met diverse kerst/nieuwjaarskaarten, hoge...
Album met diverse antieke ansichtkaarten Holland ca. 1900 38x23x3cm. Cond.: R
Veertien diverse jaarsets van 1982 t/m 1995 nieuw in verpakking met o.a: 1x nieuwe set provinciestuivers Koninkrijk der Nederlanden en 1x uitgave set euro's Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten tafel met zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met havendecors (beschadigd) 35x110x27cm. Cond.: R