Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Twee Oosterse werken op rijstpapier ca. 1900 (China?): 1x boedha 41x30cm. en 1x twee hoogwaardigheidsbekleders 46x35cm. (vochtvlekken) Cond.: R
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.
Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...
Rob de Haan ca. 1980 (vroeg werk in de Haagse school-stijl), olieverf op linnen, boerderij met waslijn 50x60cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G
Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.
J. Blomeyer 1978 (Duitse School), olieverf op linnen, "Phäonien" 60x67cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.
Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Ring 333/000 met granaten. Sierlijke ring met een grote ovale granaat, ø 9x6.5 mm en aan weerskanten 3 ronde granaten. Als nieuw. ca 2,15 gr ø 62