Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.
Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.
Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G
Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Ring 333/000 met granaten. Sierlijke ring met een grote ovale granaat, ø 9x6.5 mm en aan weerskanten 3 ronde granaten. Als nieuw. ca 2,15 gr ø 62
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G
Slavenband GG 585/000. Klassieke slavenband met dopsluiting. Breedte 3 mm, ca 4.3 gr ø 60x55 mm
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R
Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R
Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G