Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Perzisch kleed 4519
Perzisch kleed

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen Kantonees 6381
3 Delen Kantonees

Resultaat:

60 EUR

Fam Rose vaas, bloemen/vogels 6374
Fam Rose vaas, bloemen/vogels
Startprijs 800 EUR
Verkocht
4 Borden, Qulong 6367
4 Borden, Qulong

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Plantentafel 4196
Plantentafel

Resultaat:

130 EUR

Spiegel met lampen 4189
Spiegel met lampen
Startprijs 40 EUR
Tweezits bankje 4182
Tweezits bankje
Startprijs 135 EUR
Verkocht
Rob de Haan 1448
Rob de Haan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, landschap 1441
Schilderij, landschap

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6331
2 Imari vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1434
Schilderij, stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Imari schaal 6324
Imari schaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kastje 4146
Kastje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Sidetable 4139
Sidetable

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
6 Porseleinen honden 6317
6 Porseleinen honden

Resultaat:

60 EUR

Commode 4132
Commode
Startprijs 300 EUR
Verkocht
5 Chinese borden, 18e eeuw 6281
5 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

93,75 EUR

2 Series kop&schotel 6274
2 Series kop&schotel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Delen goudsteen 6267
3 Delen goudsteen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, bomschuiten op strand 1398
Schilderij, bomschuiten op strand

Resultaat:

135 EUR

Brede kaptafel, spiegel 4096
Brede kaptafel, spiegel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Buffetkast, Queen Anne stijl 4089
Buffetkast, Queen Anne stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Klaptafel 4082
Klaptafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, man en vrouw bij kaarslicht 1391
Schilderij, man en vrouw bij kaarslicht

Resultaat:

70 EUR