Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren serveertang met veermechaniek, aan de bovenkant gegraveerd en met geribbelde bakken. bevat ivoren heft. 835/000 (grootkeur), MT: Jan Abram Lintveld Amsterdam, L.: 26cm. Cond....
Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.
Ajourgezaagd zilveren kluwenmandje met rondom spijlen, 800/000, ca. 37gr. (totaalgewicht) 6xø7,5cm.
Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U
Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...
Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Unieke Hollands zilveren schep, ajourgezaagd met biedermeier bewerking, 8352/000, MT: Jacobus Hendrik Schouten Amsterdam, jaarletter Q: 1850, ca. 48gr.
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Zilveren sigarettenetui 7x9,5cm. (800/000) uit 1932 met monogram en zilveren knipbeursje 5x9cm. met leren vakverdeling, Jugendstil 935/000 aan gourmetketting Cond.: G
Kristallen strooier met zilveren schroefdop (Engels 925/000), MT: P&W, 15xø5cm. Cond.: U
Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U
Bijbel met dubbele Hollands zilveren sloten, 835/000, Jaarletter: T: 1791, MT.: J.Koppenol, Schoonhoven. 10x7x6cm., Cond.:G
Ebbenhouten wandelstok met zilveren knop en montuur, versierd met acanthusbladeren en bijen-motieven 95cm. Cond.: G
Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G
Drie delen zilver met blauw glas: 2x sierlijke ovale bakjes met zilveren (835/000) versierde rand met guirlandes en klavers, MT: Fa. BW van Eldrik Zutphen 6x4x3,5cm., bakjes bevatten tevens 2 zoutlepe...
Bijzondere blauwglazen sigarenbeker met witte golfrand en zilveren (835/000) voet voorzien van stippelgravure in ruitvorm en geplaatst op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes. Nederlands gekeurd...
Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...
Engels sterling zilveren 5-delig pedicureset, versierd met bloemenranken en medaillons, heften 925/000 zilver, lengte van 13 tot 18cm. Cond.: U
Grote antieke Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak, steel met filetrand. 835/000 grootkeur, jaarletter R: 1901, MT: Daniel van Outvorst Amsterdam, merkteken: As. Bonebakker & Zoon ca....
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Kristallen boterstolp versierd met waaierslijpsel op onderschotel (ø17cm.) met Hollands zilveren (835/000) knop. Kleine chips aan schotel
Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G