Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, golfer
Startprijs 280 EUR

Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G

Zilveren doos, barnsteen
Startprijs 380 EUR

Rechthoekige zilveren dekseldoos met grote druppelvormige barnsteen in deksel, 925/000, totaalgewicht ca. 325gr., 13,5x8x4,5cm. Cond.: G

Zilveren visbestek
Resultaat: 125 EUR

Bijzonder zilveren 800/000 visdiencouvert voorzien van parelrand, ajour- en gravure bewerking. L.24-27 cm., ca. 156 gr.

Groot kavel plated
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel plated met o.a: 4-delig servies met dienblad, 2 grote rode schalen, blik met diverse bestek (veel lepeltjes), 2 rode dekseldoosjes van Douwe Egberts, 2 aanstekers met oud Hollandse voorste...

Zilveren roomstel
Startprijs 90 EUR

Sterling zilveren roomstel met dubbele filetrand en gecontourneerde oren 925/000, MT; Paul Revere "reproduction ca. 1770", ca. 273gr. 9xø6,5cm. Cond.: R

Krist. kaasstolp
Resultaat: 140 EUR

Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.

Zilveren voetschaal
Startprijs 400 EUR

Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad-en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.

Zilveren kandelaar
Startprijs 100 EUR

Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.

Zilveren theedoos
Startprijs 250 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren theedoos, met scharnierende deksel en knopsluiting, rondom bewerkt met allegorische voorstellingen "De kwakzalver Jan Steen", 835/000, Grootkeur, midden 1800. MT.: Yvo ...

Tondeldoosje
Resultaat: 80 EUR

Oud Hollands tondeldoosje op 3 bolpootjes met stadspoort en 2 geiten als voorstelling. Zilveren hengsel en dop 835/000, MT: onleesbaar 10xø6,5cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Startprijs 250 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G

Koektrommel + onderschotel
Startprijs 725 EUR

Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U

Zilveren strooier
Resultaat: 50 EUR

Antieke fraaie zilveren zeskantige ronde strooier met florale gravure op voet in biedermeier stijl, MT: J.M. van Kempen, jaarletter W: 1856, 4x13cm. ca. 69gr.

Zilveren schaal, gehamerd
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.

Glas, zilv. voet
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G

Zilveren tas
Startprijs 80 EUR

Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...

Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G

Zilveren koektrommel + onderschotel
Startprijs 400 EUR

Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U

Zilveren schaal
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren Art Deco bonbonschaaltje, MT: Kempen en Zonen Fa. J.M. van Voorschoten, jaarletter D: 1913, 11x4cm. ca. 75gr.

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 140 EUR

Stel zilveren kandelaars, fraai bewerkt op vierkante voet, MT: A.J. Aubert - 's Gravenhage, 835/000, ca. 153gr, 11x5,5cm.

Zilv. ovale dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G

Gouden naaidoosje
Resultaat: 315 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U