Zilveren boterspatel met fraai gevormde bak en steel met parelrand, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1891, 835/000, ca. 30gr. L.: 17,5cm.
Twee Hollands zilveren tasbeugels, waarvan een aan jasseronketting: 2e gehalte Grootkeur. Jaarletter: J: 1919, minervakopje "M", Schoonhoven en de andere 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: B: 1886, MT....
Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (835/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.
Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U
Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U
Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje met geslepen ster op de bodem, compleet met geslepen kristallen binnenstopje en zilveren (835/000) montuur en dop, Chester anno 1908, 9,5xø7cm.
Fraaie antieke schuitvormige geslepen kristallen bonbonniere met o.a. Russisch en diamantslijpsel aan een zilveren (835/000) hengsel met fraaie schelpvormige bevestiging, MT: G. Slotboom Amsterdam ann...
Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U
Lot zilver: 3 gespen en een armband. Twee ovale gespen: 835/000 ca. 1850, MT.: Wieger Hupselman, Deventer, 4cm., Grote rechthoekige gesp: 2e gehalte, Grootkeur, MT.: van der Ree, Schoonhoven, Jaarlett...
Verguld "Sterling Denmark" zilveren kerstcouvert met fraaie geëmailleerde heften anno 1978 in originele doos, ca. 79gr., 16cm.
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U
Djokja zilveren schaaltje, met florale motieven bewerkte rand, 800/000, ca. 110gr., ø 14cm., Cond.:G
Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel, 835/000, ca. 15gr. L.: 11,5cm.
Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U
Stel fraaie zilveren gembervorken met florale graveringen en getorste stelen met spatelheften, voorzien van parelrand. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870, 835/000, ca. 46gr. 14,5cm.
Zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde bak en steeleinde met waaierbekroning, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschotel ca. 1890, 835/000, ca. 18gr. L.: 13cm.
Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U
Zilveren Biedermeier klontentang, fraai en scherp gegraveerd, MT: Hendrik van der ree Sschoonhoven anno 1843, 835/000, ca. 20gr. 12,5x4cm.
Zilveren roomlepel met geschulpte bak en fraai gedreven afbeelding van een koemelkende boerin. Steel met cartouchevormig schildje en een bijzonder staand schildje, MT: E. Schoorl Amsterdam anno 1917, ...
Geslepen kristallen potpourri-vaas met fraaie florale geëtste graveringen op zilveren (835/000) voet, MT: J.M. van kempen en Zn. Voorschoten en ajourgezaagde zilveren (835/000) dop, MT: W. Baksteen en...