Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren boterspatel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren boterspatel met fraai gevormde bak en steel met parelrand, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1891, 835/000, ca. 30gr. L.: 17,5cm.

Karaf
Startprijs 25 EUR

Zware kristalgeslepen karaf met silver plated kraag 35xø10cm. Cond.: U

2 Zilveren beugels
Resultaat: 100 EUR

Twee Hollands zilveren tasbeugels, waarvan een aan jasseronketting: 2e gehalte Grootkeur. Jaarletter: J: 1919, minervakopje "M", Schoonhoven en de andere 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: B: 1886, MT....

Kristallen odeurkarafje
Startprijs 50 EUR

Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (835/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.

Zilveren suikertang, groot
Startprijs 25 EUR

Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U

Kristallen odeurkarafje
Startprijs 50 EUR

Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje met geslepen ster op de bodem, compleet met geslepen kristallen binnenstopje en zilveren (835/000) montuur en dop, Chester anno 1908, 9,5xø7cm.

Kristallen bonboniere
Resultaat: 80 EUR

Fraaie antieke schuitvormige geslepen kristallen bonbonniere met o.a. Russisch en diamantslijpsel aan een zilveren (835/000) hengsel met fraaie schelpvormige bevestiging, MT: G. Slotboom Amsterdam ann...

Zilv. borstel + spiegel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U

Lot zilver gespen
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver: 3 gespen en een armband. Twee ovale gespen: 835/000 ca. 1850, MT.: Wieger Hupselman, Deventer, 4cm., Grote rechthoekige gesp: 2e gehalte, Grootkeur, MT.: van der Ree, Schoonhoven, Jaarlett...

Zilveren kerstcouvert
Startprijs 70 EUR

Verguld "Sterling Denmark" zilveren kerstcouvert met fraaie geëmailleerde heften anno 1978 in originele doos, ca. 79gr., 16cm.

Zilveren bestek
Resultaat: 20 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

Zilv. tang + taartschep
Resultaat: 20 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

Djokja schaal
Startprijs 60 EUR

Djokja zilveren schaaltje, met florale motieven bewerkte rand, 800/000, ca. 110gr., ø 14cm., Cond.:G

Zilv. lepel + fotolijstje
Resultaat: 20 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 25 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.

Russische lepel, emaille
Startprijs 15 EUR

Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel, 835/000, ca. 15gr. L.: 11,5cm.

Kinderbeker
Startprijs 20 EUR

Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U

2 Zilveren gembervorken
Startprijs 40 EUR

Stel fraaie zilveren gembervorken met florale graveringen en getorste stelen met spatelheften, voorzien van parelrand. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870, 835/000, ca. 46gr. 14,5cm.

Zilveren olijflepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde bak en steeleinde met waaierbekroning, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschotel ca. 1890, 835/000, ca. 18gr. L.: 13cm.

2 Asbakken
Startprijs 20 EUR

Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U

Zilveren klontentang
Startprijs 30 EUR

Zilveren Biedermeier klontentang, fraai en scherp gegraveerd, MT: Hendrik van der ree Sschoonhoven anno 1843, 835/000, ca. 20gr. 12,5x4cm.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren roomlepel met geschulpte bak en fraai gedreven afbeelding van een koemelkende boerin. Steel met cartouchevormig schildje en een bijzonder staand schildje, MT: E. Schoorl Amsterdam anno 1917, ...

Kristallen vaas
Startprijs 120 EUR

Geslepen kristallen potpourri-vaas met fraaie florale geëtste graveringen op zilveren (835/000) voet, MT: J.M. van kempen en Zn. Voorschoten en ajourgezaagde zilveren (835/000) dop, MT: W. Baksteen en...