Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring onyx diamant
Startprijs 200 EUR

Ring Wit 416/000 met Onyx en Diamant. Ring Art Deco stijl met Onyx ca 2.61 crt, met smaragdslijpsel. Om de Onyx zit een rand met briljanten, 0.16 crt. ca 3.7 gr ø 54

Ring GG Blauw Topaas
Startprijs 200 EUR

Ring GG 585/00 met grote blauwe Topasen. Strakke brede ring, 8.8 mm, met 4 ovale Blauw Topasen, ca 8 crt, op een rij gezet. De randen onder de stenen zijn fraai uitgewerkt. ca 4.4 gr ø 60

Slavenband, breed
Startprijs 50 EUR

Klemband zilver, 925/000 uit Mexico. Brede klemarmband, 45.5 mm, met in het midden een golfbeweging en aan de zijkanten 2 openingen. ø 58x46 mm ca 56 mm

Breidoppen
Startprijs 55 EUR

Breidoppen zilver, 835/000 aan jasseroncollier.Sielijke, wat platte, breidoppen, lengte 55 mm, bevestigd met een stukje jasseron collier aan een ovaal tonnetje. Het geheel is bevestigd aan een wat z...

2 Armbanden + ring
Startprijs 55 EUR

Armbanden en ring zilver 925/000, met bollen. Twee stijve armbanden met twee bollen aan de bovenzijde alos sluiting, met een bijpassende ring met open onder zijde.ø armband 60x54 mm, ring ø 56 ca 62 ...

Diverse zilveren sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse zilveren 835/000 sieraden. Bestaande uit een armband met een soort chatelaine, lengte 17 cm, en manchetknopen met een zeeuwse knop, ø 16.3 Totaal ca 18.15 gr

Ring en broches 2x GG
Resultaat: 65 EUR

Ring en twee broches GG 585/000. Een fijne getorste ring, 1.5 mm, met in het midden 3 kleine pareltjes, ø 53, een fijne staafbroche met in het midden een smaragd geslepen smaragdje, 2.3x2.7mm, aan de ...

Bloedkoralen collier zilver
Startprijs 100 EUR

Lang collier bloedkoraal met zilveren 835/000 sluiting. Vierkante bewerkte sluiting met een lang snoer bloedkoraal, ø 2x4.5 mm, met los stukje. Licht, wat oranje van kleur. Lengte totaal 140 cm. ca 41...

Zakje bloedkoraal
Resultaat: 160 EUR

Zakje met bloedkoralenkralen. Rondjes, tonnetjes en takjes. ca 75 gr

Bloedkoraal
Startprijs 200 EUR

Dubbelsnoer met bloedkoraal. Snoeren bestaande uit bloedkoralen in tonnetjesvorm, ø ca 3/4,5mm met een goede kleur. Lengte totaal 155 cm. ca 63.1 gr

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot met zilver 835/000. Lot bestaande uit o.a. 3 versierstukken voor tussen colliers, een mutsenbeloorknop en 4 zeeuwse knoppen.ca 24.1 gr

Lot zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver 835/000 siereaden. Lot bestaande uit o.a. hangers met kleurstenen, 3 broches, medaillonhanger, choker markesiet een ring en een grote opengewerkte ronde hanger. Totaal ca 54.1 gr

Lot double
Startprijs 25 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Oorhanger GG zirconia
Resultaat: 50 EUR

Oorhangers GG 585/000 met zirconia's. Brisures met een grote en wat kleinere zirconia, onder elkaar gezet. ca 2.05 gr. Lengte ca 10 mm

Hanger WG parel zirconia
Startprijs 50 EUR

Hanger WG 585/000 met parel en zirconia's. Fijne hanger met 2 markiesgeslepen zirconia's en een kleine parel. Grootte hanger 10x10 mm. Nieuw

Broche met parels en groen
Resultaat: 45 EUR

Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm

Hanger GG hematiet
Startprijs 40 EUR

Hanger GG 585/000 met hematiet. Ovale hanger met gefacetteerde hematiet. ca 2.0 gr

Hanger Blauw topaas
Resultaat: 45 EUR

Hanger GG 585/000 met blauw topaas en briljant. Hanger met ovaal geslepen edelblauw topaas, 1,75 crt, 9x7 mm en 3 diamanten. Lengte 15 mm

2 Sieraden
Startprijs 35 EUR

Hanger en broche zilver 925/000. Een hanger in de vorm van een pinguin,28x15 mm, Greenpeace, met collier en een broche in de vorm van een Vikingschip, verguld met emaille, Alex Holmsen, Krsitiansand, ...

Lot Barnsteen en been
Resultaat: 60 EUR

Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.