22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Onduidelijk gesigneerd 1480
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR
2 Gravures, 19e eeuw 1481
2 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
2 Gravures, 19e eeuw 1482
2 Gravures, 19e eeuw

30 EUR

3 Werken, 19e eeuw 1483
3 Werken, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Aquarel, Hans Timmermans 1484
Aquarel, Hans Timmermans

30 EUR

H. Bader 1485
H. Bader
Startprijs 50 EUR
Schilderij, kerk aan water 1486
Schilderij, kerk aan water
Startprijs 30 EUR
Ets, Jan Visser 1487
Ets, Jan Visser
Startprijs 30 EUR
Schilderij, gemengde techniek 1488
Schilderij, gemengde techniek
Startprijs 50 EUR
Jelle Hoogstra 1489
Jelle Hoogstra
Startprijs 60 EUR
Freudenthal 1490
Freudenthal
Startprijs 60 EUR
Schilderij, Rolling Stones 1491
Schilderij, Rolling Stones
Startprijs 30 EUR
Moolhuizen 1492
Moolhuizen

50 EUR

Ongesigneerd ca. 1950 1493
Ongesigneerd ca. 1950

50 EUR

2 Etsen, 19e eeuw 1494
2 Etsen, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Tekening, 18e eeuw 1495
Tekening, 18e eeuw

40 EUR

A. Kreizel 1496
A. Kreizel
Startprijs 60 EUR
W. Thiele 1497
W. Thiele
Startprijs 60 EUR
Schilderij, man met pijp 1498
Schilderij, man met pijp

50 EUR

Ets, Berlijn 1499
Ets, Berlijn
Startprijs 30 EUR
J. Rooymans, landschap 1500
J. Rooymans, landschap
Startprijs 40 EUR
Floor van Veen 1501
Floor van Veen
Startprijs 50 EUR
Geni Peter 1502
Geni Peter

50 EUR

7 Werken van Liny Kull 1503
7 Werken van Liny Kull

50 EUR

3 Tekeningen, 17e-18e eeuw 1504
3 Tekeningen, 17e-18e eeuw

300 EUR

2 Tekeningen ca. 1800 1505
2 Tekeningen ca. 1800

60 EUR

2 Tekeningen, 17e-18e eeuw 1506
2 Tekeningen, 17e-18e eeuw

60 EUR

Aquarel, boerderij 1507
Aquarel, boerderij
Startprijs 50 EUR
2 Tekeningen, 18e eeuw 1508
2 Tekeningen, 18e eeuw

325 EUR

H.C. Kranenburg 1509
H.C. Kranenburg

45 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1510
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 40 EUR
Schilderij, stilleven 1511
Schilderij, stilleven
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Duitse kerk 1512
Schilderij, Duitse kerk
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Delft 1513
Schilderij, Delft

40 EUR

2 Gravures, 17e-18e eeuw 1514
2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Tekening, gesigneerd 1800 1515
Tekening, gesigneerd 1800

45 EUR

Gravure, 17e eeuw 1516
Gravure, 17e eeuw
Startprijs 40 EUR
Tekening, mannelijk naakt 1517
Tekening, mannelijk naakt

50 EUR

2 Steendrukken 1518
2 Steendrukken
Startprijs 40 EUR
Perzische miniaturen 1519
Perzische miniaturen
Startprijs 35 EUR
P. Farrey 1520
P. Farrey

35 EUR

Kyrillisch gesigneerd 1521
Kyrillisch gesigneerd

50 EUR

A. Wilbers 1522
A. Wilbers

30 EUR

A. Feudel 1523
A. Feudel

30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1524
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 30 EUR
E. Schaeffer 1525
E. Schaeffer
Startprijs 30 EUR
R. Wendt 1526
R. Wendt
Startprijs 30 EUR
Schilderij, M. Rem 1527
Schilderij, M. Rem
Startprijs 30 EUR
Gravure en aquarel 1528
Gravure en aquarel
Startprijs 30 EUR
Tekening huisje, 18e eeuw 1529
Tekening huisje, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Stilleven met pijp 1530
Stilleven met pijp

35 EUR

Schilderij, koeien 1531
Schilderij, koeien

30 EUR

Achter glas schildering 1532
Achter glas schildering
Startprijs 25 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1533
Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Litho 1534
Litho

50 EUR

Gravure, vliegende eekhoorn 1535
Gravure, vliegende eekhoorn
Startprijs 25 EUR
Tekening Diana, 18e eeuw 1536
Tekening Diana, 18e eeuw

25 EUR

Tekening, mannelijk naakt 1537
Tekening, mannelijk naakt

170 EUR

Sepia, wasvrouw 1538
Sepia, wasvrouw
Startprijs 25 EUR
Portret, 18e eeuw 1539
Portret, 18e eeuw

30 EUR

Kees Rietbroek 1540
Kees Rietbroek
Startprijs 25 EUR
Schilderij, berg met rivier 1541
Schilderij, berg met rivier
Startprijs 20 EUR
Schilderij, B.H. 1542
Schilderij, B.H.
Startprijs 20 EUR
Litho, ongesigneerd 1543
Litho, ongesigneerd

20 EUR

P. Hubel, bloemen 1544
P. Hubel, bloemen

30 EUR

2 Sepia's 1545
2 Sepia's

30 EUR

Gravure 17e eeuw, Visscher 1546
Gravure 17e eeuw, Visscher

25 EUR

C. van Brandenburg, Zuiderkerk 1547
C. van Brandenburg, Zuiderkerk

15 EUR

"Van Gogh" 1548
"Van Gogh"
Startprijs 15 EUR
Gouache, landschap 1549
Gouache, landschap
Startprijs 15 EUR
Domplein Milaan 1550
Domplein Milaan
Startprijs 15 EUR
Moderne gouache 1551
Moderne gouache

15 EUR

Gerdi Jacobs 1552
Gerdi Jacobs

10 EUR

Aquarel, Wenzel 1553
Aquarel, Wenzel

10 EUR

4 Werken op papier 1554
4 Werken op papier

25 EUR

Kruyder 1555
Kruyder

10 EUR

Landkaart, D. Stoopendaal 1556
Landkaart, D. Stoopendaal

140 EUR

Batek met vogel 1557
Batek met vogel

110 EUR

Maria Plonovska 1558
Maria Plonovska

100 EUR

3x Maria Maggior 1559
3x Maria Maggior
Startprijs 15 EUR
2 Werken, Kull 10025
2 Werken, Kull
Startprijs 40 EUR
2 Werken, Kull 10028
2 Werken, Kull
Startprijs 20 EUR
Groot werk, Kull 10035
Groot werk, Kull
Startprijs 20 EUR