Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G
Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R
Louis Seize stijl hocker 20e eeuw, gestoffeerd met zijde in zeer goede staat 48x47x45cm.
Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G
Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G
Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.
Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.
Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.
Grote antieke beklede (jutte met hout) hutkoffer ca. 1900 in goede originele staat 53x97x50cm.
Twee oude antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...
Engelse antieke mahoniehouten bijzettafel ca. 1880 met 4-spant poot in goede staat 72x56x40cm.
Mahoniehouten Louis Philippe etagere ca. 1870 met snijwerk in goede staat 99x60x22cm.
Antieke eikenhouten salontafel ca. 1880 met onderling verbonden poeten in goede staat. Cond. G
Hollandse 4 laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl 74x40x73cm. Cond.: G
Oude houten wandspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel en bewerkte goudkleurige lijst in goede staat 87x60cm.
Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G
Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1930 met koperen wieltjes en verlengbaar blad in goede staat 51x45x68cm.
Engelse mahoniehouten 8-kantige bijzettafel met lades, deurtjes, lederen blad en koperen poten 2e helft 20e eeuw 63x46x46cm. Cond.: G
Decoratieve mahoniehouten bloemtafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) 100xø25cm. Cond.: G
Kleine Engelse mahoniehouten dames-secretaire met lade en schrijfklep 2e helft 20e eeuw in goede staat 97x53x38cm.
Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G