Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kamergemak
Resultaat: 10 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G

Tafeltje, 2 laden
Resultaat: 20 EUR

Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R

Gestoffeerd krukje, Louis XIV
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize stijl hocker 20e eeuw, gestoffeerd met zijde in zeer goede staat 48x47x45cm.

Kersen bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G

Henri Deux salontafel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G

Bijzettafel, webbing
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G

Theetafel
Resultaat: 20 EUR

Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.

Salontafel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.

Hutkoffer
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke beklede (jutte met hout) hutkoffer ca. 1900 in goede originele staat 53x97x50cm.

2x Voetenbankje
Resultaat: 110 EUR

Twee oude antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...

Mahonie plantentafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse antieke mahoniehouten bijzettafel ca. 1880 met 4-spant poot in goede staat 72x56x40cm.

Antieke etagere
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe etagere ca. 1870 met snijwerk in goede staat 99x60x22cm.

Antieke salontafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten salontafel ca. 1880 met onderling verbonden poeten in goede staat. Cond. G

Hollandse commode
Resultaat: 30 EUR

Hollandse 4 laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl 74x40x73cm. Cond.: G

Spiegel, gouden rand
Resultaat: 30 EUR

Oude houten wandspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel en bewerkte goudkleurige lijst in goede staat 87x60cm.

Hangvitrine
Startprijs 30 EUR

Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G

Ovale spiegel
Startprijs 30 EUR

Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G

Engelse bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1930 met koperen wieltjes en verlengbaar blad in goede staat 51x45x68cm.

Bijzettafeltje met leder
Startprijs 30 EUR

Engelse mahoniehouten 8-kantige bijzettafel met lades, deurtjes, lederen blad en koperen poten 2e helft 20e eeuw 63x46x46cm. Cond.: G

Bloemtafel
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve mahoniehouten bloemtafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) 100xø25cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 40 EUR

Kleine Engelse mahoniehouten dames-secretaire met lade en schrijfklep 2e helft 20e eeuw in goede staat 97x53x38cm.

Ovale spiegel
Resultaat: 35 EUR

Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G