Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G
Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G
Twee moderne messing tafellampen 2e helft 20e eeuw 54cm. Cond.: G
Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G
Grote marmeren leeuwenkop met vernikkelde ring (voor handdoek) 2e helft 20e eeuw 19x17x9cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G
Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G
Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G
Twee dekselhouders ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal in goede staat 9-12cm.
Tinnen 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met schaapskooi decor (licht bedeukt) 43cm. COnd.: R-G
Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Twee oude koperen bewerkte spiegels 20e eeuw 36x28cm. en 60x32cm. Cond.: G
Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.