Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Resultaat: 20 EUR

Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G

2 Messing lampjes
Startprijs 20 EUR

Twee moderne messing tafellampen 2e helft 20e eeuw 54cm. Cond.: G

Bronzen vaas
Startprijs 20 EUR

Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G

Wandornament
Resultaat: 35 EUR

Grote marmeren leeuwenkop met vernikkelde ring (voor handdoek) 2e helft 20e eeuw 19x17x9cm. Cond.: G

Theestoof
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G

Diverse boeken
Startprijs 20 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a: "Classics of exploitation" (10-delig), Geschiedenis der Wereld in woord en beeld (5-delig) en 2 delen A. Dandert Cond.: G

Diverse boeken
Startprijs 20 EUR

Kavel diverse antiquarische boeken o.a: "The nature book" (5-delig), Victor Hugo, A. Daudet, P. Loti, Oeuvres de Moliere etc. Cond.: R-G

Antieke bijbel
Resultaat: 50 EUR

Bijbel ca. 1900 "Browns Self Interpreting Family Bible", John G. Murdoch London. Bevat gekleurde prenten 10x33x28cm. Cond.: R

Cloisonne met figuren
Resultaat: 40 EUR

Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G

Japanse bel in standaard
Resultaat: 20 EUR

Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G

2 Siervaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee dekselhouders ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal in goede staat 9-12cm.

Tinnen kraankan
Startprijs 25 EUR

Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede staat 38cm.

Tinnen kraankan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met schaapskooi decor (licht bedeukt) 43cm. COnd.: R-G

2 Bronzen vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.

Art Deco lamp
Resultaat: 35 EUR

Oude messing Art Deco tafellamp ca. 1930 met mooie vormgeving 23xø16cm. Cond.: G

Beeldenhouder, koper
Resultaat: 25 EUR

Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G

Koperen bak + haardstel
Resultaat: 95 EUR

Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.

Antiek wafelijzer
Startprijs 25 EUR

Wafelijzer ca. 1910 in goede staat 71cm.

Doos boeken
Resultaat: 25 EUR

Doos met diverse antiquarische boeken (Duitsland/Frankrijk) 1850-1900 Cond.: R-G 23-40cm.

6 Kandelaars
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...

6 Onderscheidingen + 10 lintjes
Resultaat: 25 EUR

Leuk kavel met 6 onderscheidingen en 10 lintjes.

2 Spiegels
Startprijs 25 EUR

Twee oude koperen bewerkte spiegels 20e eeuw 36x28cm. en 60x32cm. Cond.: G

2 Fotolijstjes
Startprijs 25 EUR

Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.