Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...

Kleine gobelin
Resultaat: 15 EUR

Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G

Staande schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G

Notenhouten kist
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

6 Heilige kruizen
Startprijs 20 EUR

Kavel van 6 antieke heilige kruizen 19e- 1e heflt 20e eeuw in redelijk tot goede staat 20-46cm.

2 Tinnen kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars 20xø10cm. Cond.: G

Asbak, bronzen pierrot
Resultaat: 20 EUR

Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G

Blaasbalg + koperwerk
Startprijs 20 EUR

Antieke 19e eeuwse blaasbalg met ketel, stoffer en blik 20-42cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Startprijs 20 EUR

Twee oude bronzen kaarslandelaren in Empire stijl ca. 1920 ( 1 binnenhals mist, licht vervormd) 22cm. Cond.: R-G

3 Kandelaars
Startprijs 20 EUR

Drie oude kaarskandelaars 20e eeuw: 1x 5-lichts plated, 1x 5-armig brons en 1x plated met putti 31x37cm. Cond.: G

3 Tabakspijpen
Startprijs 20 EUR

Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G

14 Delen bestek
Startprijs 20 EUR

Veertien delen antiek bestek o.a: 11 fruitmesjes met parelmoer heft, 1x botermesje met parelmoer heft, 1x messenvijl met ivoren heft en 1x grote vork met ivoren heft 16-29cm.

2 Messing lampen
Startprijs 20 EUR

Twee oude messing tafellampen met kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x32cm.

Blauwe lamp
Startprijs 20 EUR

Oude opaline glazen lampenvoet 20e eeuw, beschilderd met rozendecor in goede staat 43cm.

2 Design schalen
Startprijs 20 EUR

Twee moderne plated design schalen ca. 1980: 1x Monika Mulder met opengewerkt floraal decor en 1x ongesigneerd 30-44cm. Cond.: G

Jugendstil bouilloir
Startprijs 20 EUR

Jugendstil bouillour ca. 1900 van vernikkeld messing op glazen voet 32x22x21cm. Cond.: G

Messing samovaar
Resultaat: 20 EUR

Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.

2 Bustes
Startprijs 20 EUR

Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G

Beschilderde emmer
Startprijs 20 EUR

Beschilderde emmer van metaal 19e eeuw 15xø26cm. Cond.: G

Antiek zijde kunstwerk
Startprijs 20 EUR

Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G

Wijnkoeler
Resultaat: 20 EUR

Oude plated wijnkoeler met floraal decor 2e helft 20e eeuw in goede staat 24xø21cm.

6 Diverse beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Diverse bronzen figuren 20e eeuw: kikker, zwaan, haasje, zeepaard, hert en jongen handstand. 3-6cm., Cond.:G

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren kaarskandelaar ca. 1880 in goede staat 27cm.

Kopergeslagen hengselpan
Startprijs 20 EUR

Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G