Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G
Kavel van 6 antieke heilige kruizen 19e- 1e heflt 20e eeuw in redelijk tot goede staat 20-46cm.
Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse blaasbalg met ketel, stoffer en blik 20-42cm. Cond.: G
Drie oude kaarskandelaars 20e eeuw: 1x 5-lichts plated, 1x 5-armig brons en 1x plated met putti 31x37cm. Cond.: G
Twee oude messing tafellampen met kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x32cm.
Oude opaline glazen lampenvoet 20e eeuw, beschilderd met rozendecor in goede staat 43cm.
Twee moderne plated design schalen ca. 1980: 1x Monika Mulder met opengewerkt floraal decor en 1x ongesigneerd 30-44cm. Cond.: G
Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.
Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G
Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G
Oude plated wijnkoeler met floraal decor 2e helft 20e eeuw in goede staat 24xø21cm.
Diverse bronzen figuren 20e eeuw: kikker, zwaan, haasje, zeepaard, hert en jongen handstand. 3-6cm., Cond.:G
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G