Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Kantonese vazen ca. 1910 met geisha decors in goede staat 20xø8cm.

Stapeldoos + dekseldoosje
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein: 1x wierook doos met tekens en geisha in landschap 4x12x7,5cm. en 1x 4-delige stapeldoos (deksel beschadigd) 10,5xø8,5cm. Cond.: G

Kantonese vaas
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Kantonese vaas met veelkleurig figurendecor ca. 1900 in goede staat 43xø19cm.

3 Schotels, Queng Long
Startprijs 100 EUR

Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G

3 Imari borden
Resultaat: 240 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met decor van goud en tuin in goede staat (geen beschadigingen) ø23cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 95 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R

2 Chinese figuren
Resultaat: 225 EUR

Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.

4 Delen Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x Chinees imari schotel ca. 1800 met visser en pagode in decor van landschap, 1x Wanli schotel antiek (2 haarlijnen), 1x 18e eeuws kopje met randschade en 1x 19e ...

2 Spekstenen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee oude/antieke spekstenen Chinese figuren, voorstellende oude Chinese mannen met kalebas 15-16cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

10 Snuffbottles
Startprijs 125 EUR

Kavel van 10 oude Chinese snuffbottles van porselein, aardewerk en natuursteen. Minimale beschadiging mogelijk 5-7cm. Cond.: G

2 Erotische plaquettes
Startprijs 250 EUR

Twee antieke erotische Chinees porseleinen plaquettes in goede staat, 18,3x12cm. en 18,3x12,5cm.

3 Chinese kommen
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.

3x Chinees pors.
Startprijs 35 EUR

Drie delen antiek Chinees/Japans porselein/aardewerk: 1x 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met rondom landschapdecor en 2x Japanse kraagvazen 19e eeuw (kleinere vaas heeft een haarscheur, groter...

Snuffbottle, dame
Startprijs 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 (gemerkt), voorstellend een geisha 8,5cm. Cond.: G

Snuffbottle, dame
Startprijs 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930, voorstellend een geisha met waaier (gemerkt) 8cm. Cond.: G

Snuffbottle, bloem en krekel
Startprijs 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 met krekeldecor (gemerkt) 7,8cm. Cond.: G

3 Tegels
Resultaat: 35 EUR

Drie Hollandse tegels 17e-18e eeuw: 1x 17e eeuw met tulpdecor (beschadigd), 2x 18e eeuw met figurendecors (beschadigd) 13x13cm. Cond.: R

Pendant, tegeltableau
Startprijs 450 EUR

Twee 19e eeuwse 6-delige tegeltableau's: 1x boerin met koe en 1x boer met paard 27x40cm. (beschadigd) Cond.: R

8 Tegels
Startprijs 35 EUR

Acht diverse Delftse tegels 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

Chinese lakstempel
Resultaat: 20 EUR

Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.

Doos tegels
Resultaat: 80 EUR

Doos diverse antieke wandtegels 19e eeuw met o.a. floraal decor (enkele beschadigd) 30x40x40cm. Cond.: R-G

8 Tegels, dieren en figuren
Resultaat: 60 EUR

Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R

14 Tegels
Startprijs 50 EUR

Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R

11 Borden
Resultaat: 25 EUR

Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G

Kaasstolp
Startprijs 60 EUR

Oude Art Deco kaasstolp met porseleinen voet en tweekleurig persglazen deksel ca. 1930, 15x23x23cm. Cond.: G

Chinese penselenvaas
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas 18e-19e eeuw met geisha decor (gesigneerd) in goede staat 11,3xø6,6cm.

2x Gemberpot + deksel
Resultaat: 19 EUR

Twee oude Chinees keramieken gemberpotten ca. 1930 met bont floraal decor en cracele glazuur (gemerkt) 17xø13cm. Cond.: G

Schotel China
Startprijs 100 EUR

Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R

2 Chinese bloempotten
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R

Yixing vaas
Resultaat: 135 EUR

Grote oude Chinese Yixing vaas met drakendecor ca. 1900 (of later) in goede staat 31xø15cm.

Kom, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

Blauw Chinees bord
Startprijs 140 EUR

Chinese 17e-18e eeuwse schotel met geribbelde rand en decor van coulissen, landschappen en bloemen. Gesigneerd, lichte randschade en haarscheur ø20cm. Cond.: R

Divers Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen Chinees porselein: 3x Chinees porseleinen borden: 1x 17e-18e eeuwse schotel, gesigneerd en met blauw decor (goed), 1x Chinees imari porseleinen schotel 18e eeuw (chip) en 1x 19e eeuwse scho...

Chinees potje + deksel
Startprijs 110 EUR

Chinees opengewerkte 18e-19e eeuwse porseleinen 6-kantige dekselpot met floraal decor. Lichte randschade bovenrand, onder deksel 12x9,5x10,5cm. Cond.: G

Porseleinen Guan Ying
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G

2 Bordjes, geel
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gele drakenbordjes, verso gesigneerd (1 bordje gelijmd) 2,8xø12,3cm.

2 Kantonese bordjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Kantonees porseleinen borden ca. 1800 van mooie kwaliteit met decor van figuren, vlinders, vogels, bloemen etc. ø20cm. Cond.: G

Chinese siervaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G

Theepot
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.

2 Chinese eenden
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinees porseleinen eenden, genummerd 48 1e helft 20e eeuw 10x11x7cm. Cond.: G

Chinees bordje
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws familie roze bord met figurendecor (beschadigd) ø24cm. Cond.: M

2 Beeldjes
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, gemerkt met een gestileerde adelaar en kroon ca. 1940: 1x figuur met hond (beschadigd) en 1x twee kussende figuren 17-21cm. Cond.: G

Zweeds gebaksstel
Startprijs 130 EUR

Oud Zweeds porseleinen 12-delig gebaksset met floraal decor (decor East Indies), gemerkt Rohrstrand ø17,5-ø30cm. Cond.: G

Kang Xi bord
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi schotel met geschulpte rand en floraal decor, verso bloemdecor en gesigneerd (haarscheur en lichte randschades) Cond.: R ø27cm.

Kang Xi schotel
Startprijs 90 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G

3 Figuren, muziek
Startprijs 30 EUR

Drie oude musicerende figuren bij boom met tortelduiven 20e eeuw (1 been af) 26x19x13cm. Cond.: R-G

2 Kannen + 2 vazen
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud/antiek keramiek: 1x kan met groen glazuur en blauwe bloem ca. 1900, 1x kan met bruin glazuur en creme decor ca. 1900, 1x vaas Elsterwerda nr. 1366/11 ca. 1930 met floraal decor en 1x oo...

Kang Xi schotel
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi schotel 18e eeuw met landschapsdecor en verso floraal decor (geen beschadigingen) ø22,5cm. Cond.: G

Familie Roze schotel
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze schotel 20e eeuw, verso gemerkt in goede staat ø40cm.

Grote Chinese kom
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G

Grote schotel
Startprijs 40 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van flora en kraanvogel. Bruine omranding (oude haarlijn) Cond.: R

Div. pors. figurengroep
Resultaat: 20 EUR

Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R

Vaas
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen Royal Dux vaas ca. 1900 (Jugendstil) met meisje en salamander op de vaas. Geheel in goede originele staat 26xø14cm.

Grote schotel
Startprijs 40 EUR

Grote 18e eeuwse porseleinen schotel met floraal decor, gekramd en haarlijnen ø30,5cm. Cond.: R

3 Schalen
Startprijs 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen schalen (2 gelijksoortig) 30-32cm. Cond.: G

Servies, blauw en bloemen
Startprijs 40 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, theepot (deksel kapot), melkkan, 8 schotels, 6 kopjes 7-23cm. Cond.: G

Servies, blauw/goud
Startprijs 50 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G

Gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Familie Roze 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van vogels, bloemen en figuur op het deksel (oude haarlijn deksel) 16xø12,5cm. Cond.: R-G

3 Plaquettes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude bisquit porseleinen plaquettes: 1x groot J.S. Bach (1685-1750 Rosenthal) en 2x empire stijl Bing en Gröndahl Eneret en M, ø14-ø21cm.

Gemberpot + Schaal
Startprijs 15 EUR

Twee delen oud Chinees porselein: 1x gemberpot ca. 1930, gemerkt met figuren en bloemendecor 13xø10cm. en 1x schaal 19e eeuw met floraal decor (oude haarlijn) 9xø17cm. Cond.: R

Duitse kruik
Startprijs 20 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse kruik "Duits steengoed" in goede originele staat 21xø12cm.

Fam Rose, schaal + schotel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

2 Vazen
Startprijs 50 EUR

Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G

Fam. Rose vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.

2 Kandelaren + vaas
Startprijs 30 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

Pors. kop & schotel
Resultaat: 50 EUR

Originele handbeschilderde gelimiteerde porseleinen kapiteins kop & schotel met scheepsdecor, vergulding en tekst "Ward Jackson" 2e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond.: G

Servies, Blue Danube
Resultaat: 90 EUR

Blue Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor 20e eeuw (33 delen) o.a: 2 kop & schotels, 12 diepe borden, 6 kleinere diepe borden, 4 ontbijtborden en 4 losse schotels, minimale chip mogelijk Cond.: ...

5x Hummel
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Hummel figuren: 1x meisje met gieter 1990/1999, 1x kindje met schep 1990/1999, 1x kindje met hoed en schep 1999/2008, 1x meisje met bloemen 1990/1999 en 1x meisje met mand 1990/1999. Ca. 9,5...

5x Royal Kopenhagen
Startprijs 15 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...

Pierrot + hondje
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud keramiek/porselein: 1x Pierrot zeepbakje ca. 1930 (gemerkt) en 1x Royal Dux porselein, voorstellend een terrier ( gemerkt en genummerd) 20e eeuw 11-13cm. Cond.: G

2 Chin. spekstenen beelden
Resultaat: 175 EUR

Twee prachtige grote spekstenen Chinese figuren ca. 1900: 1x Chinese wijsheer en 1x geisha met bloemen 26-31cm. Cond.: G

3 Chinese koppen, paarden
Resultaat: 110 EUR

Drie zeldzame Chinees porseleinen koppen met paardendecors 19e eeuw. Veelkleurig met oranje-rode achtergrond. Gesigneerd en in goede staat 6,3-ø8,5cm.

6 Borden met bloemen
Startprijs 25 EUR

Zes Franse Fayence keramieken sierschotels met handgeschilderd bloem- en vogeldecor ca. 1900. 2 Borden met randschade, verder lichte glazuurschades. ca. ø23cm. Cond.: R-G

2 Vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen ca. 1900 met decor van goud en flora (nr. 983). 1 Vaas met chip 25xø14cm. Cond.: G

6 Diverse beeldjes
Resultaat: 45 EUR

Zes diverse oude porseleinen figuren Duitsland o.a: poes op bal (Rosenthal), vogel op stam (Thuringen), haasje (Rosenthal), buste (Meissen), eenden (Hutschenreuther) 5-12cm. Cond.: G

5 Diverse tegels
Startprijs 90 EUR

Vijf oude/antieke Hollandse wandtegels. Tegel met stier en tegel met hond, (18e eeuw) drie figurentegels ca. 1900. ca. 13x13cm., Cond. R/G

6 Kop & schotels
Resultaat: 150 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

Oude vaas
Startprijs 80 EUR

Grote oude Italiaanse Fayence keramieken handgeschilderde vaas in Renaissance stijl, gemerkt M.T.C. (1 kopje aangelijmd) 46xø20cm. Cond.: R-G

6 Rosenthal borden
Resultaat: 60 EUR

Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G

6 Schotels + Theepot
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G

7 Borden, kippen
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude diverse Franse Fayence borden met haandecor ca. 1900 (2x randschade) ø22-ø23cm. Cond.: R-G

7 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasj...

7 Delen Furstenberg
Startprijs 20 EUR

Zeven delen Furstenberg porselein uit Duitsland met rozendecor en goudrand 20e eeuw; 5x petit-four schaaltjes, 1x bonbonschaal en 1x vaas 10-20cm. Cond.: G

Baardman karaf
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse baardman kan met tinnendeksel ca. 1900 (nr. 3430) met bruine glazuur 24xø14cm. Cond.: G

Beeld hond, Royal Dux
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Royal Dux porseleinen geglazuurde jachthond met vogel in zijn bek 20e eeuw 17x32x16cm. Cond.: G

Beeld, Bulldog
Startprijs 15 EUR

Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G

Beeld, Royal Dux
Startprijs 175 EUR

Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G

Bisquit buste
Startprijs 25 EUR

Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G

Bisquit plaquette
Resultaat: 30 EUR

Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws Chinees 8-kantig bord met decor van flora en landschappen (randschade) 29,6x29,7cm. Cond.: R

Chinees vaasje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G

Chinese schotel
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G

Chinese vleesschotel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse vleesschotel met decor van pagoden en landschappen (minimale randschade) 3x33x20cm. Cond.: R-G

Divers Chin. pors.
Startprijs 60 EUR

Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R