Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zuilen klokje
Resultaat: 80 EUR

Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.

Antieke bijbel
Startprijs 40 EUR

Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G

Schilderij, bijbelse voorstelling
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G

3 Tabakspijpen
Startprijs 20 EUR

Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G

Klokje met speelwerk
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G

Russisch landschap
Resultaat: 210 EUR

Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G

Pendule met putti
Startprijs 375 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G

Werner Pottenstein
Startprijs 80 EUR

Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G

Kavel onderscheidingen
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G

Pendant Fritz Götz
Startprijs 100 EUR

Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G

Pendule
Startprijs 100 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

2 Fotolijstjes
Startprijs 25 EUR

Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 475 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G

Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen
Resultaat: 325 EUR

Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...

Johan Dijkstra, naakt
Startprijs 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G

Antieke schrijftafel
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G

Halve maan tafel, inleg
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.

Italiaanse inlegtafel
Resultaat: 170 EUR

Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840

Art Deco kastje
Resultaat: 85 EUR

Eikenhouten met pallisander Art Deco kastje ca. 1930 met glazen schuifdeuren 103x75x25cm. Cond.: G