Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, blinde Arabier
Resultaat: 200 EUR

Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met hond
Resultaat: 1.100 EUR

Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 60 EUR

Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G

6 Antieke roemers
Startprijs 30 EUR

Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

Snuffbottle, bloem en krekel
Startprijs 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 met krekeldecor (gemerkt) 7,8cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

Beeldje, jongen met mand
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G

Houten beeldje, heilige
Startprijs 120 EUR

Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G

Bronzen beeld, krijger
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 225 EUR

Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G

Hollandse secretaire
Resultaat: 130 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.

Wortelnoten buikkastje
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.

5 KPM borden
Startprijs 70 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen gebaksschotels ca. 1930

Jan Knikker, bruggetje
Startprijs 175 EUR

Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G

Houtgesneden figuur
Resultaat: 200 EUR

Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G

Rosenthal eetservies
Resultaat: 135 EUR

Oud Duits Rosenthal Maria-weiss servies (36 delen) o.a: diepe borden, ontbijtborden, grote borden, eierdoppen, sauskommen, terrines, schalen, zout & peper stel etc. 6,5-35cm. Cond.: G

Buste Napoleon
Resultaat: 160 EUR

Bronzen buste op marmeren voet, voorstellend Napoleon Bonaparte 21e eeuw in goede staat 43cm.

Boekensteun paard
Startprijs 220 EUR

Twee bronzen met marmeren boekensteunen 21e eeuw, voorstellend paardenhoofden, gedetailleerd uitgewerkt 32x23x15cm. Cond.: G

Tabakspot
Resultaat: 30 EUR

Oude Delfts Goedewaagen tabakspot met Moren-decor en koperen deksel ca. 1930 in goede staat 22xø17cm.

2-Deurs porseleinkast
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.

Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR

Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.

Groot samac beeld
Startprijs 350 EUR

Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.

3-Delig marmeren pendulestel
Resultaat: 170 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G