Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Album Engeland
Startprijs 150 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Engeland met ca. 1270 zegels, gestempeld en ongestempeld 30x23x2,5cm. Cond.: R-G

J. Rooymans
Startprijs 60 EUR

J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G

Tegel schilderij
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd?, handbeschilderde tegel met romantische voorstelling (ingebakken) 24x24cm. Cond.: G

Aquarel, Jacque Favier
Resultaat: 30 EUR

Jac Favier ca. 1900 (Horssen 1864 - 1911 Wageningen), gouache op papier, houtsprokkelaar in het berkenbos 47x37cm. Cond.: G

Plateel bloempot
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.

2 Empire vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

Broche naaldenkoker RG
Startprijs 150 EUR

Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm

4 Borden Goebel
Resultaat: 45 EUR

Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G

Ring GG valkenoog
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55

Kristallen oorkaraf
Startprijs 100 EUR

Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...

Ch. Wittmann
Startprijs 80 EUR

Ch. Wittmann (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met rozen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Baardman kruik
Startprijs 200 EUR

Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.

Vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

J. Mück 1907 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren op het strand 75x45cm. Cond.: G

Theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Ring WG 3 rijen diamant
Startprijs 290 EUR

Ring WG 585/000 met 3 rijen diamanten. Wat bredere ring, 6,7 mm, met 3 rijen met briljanten verlopend in grootte totaal 0.50 crt. ca 3.8 gr ø 53

Collier munt GG
Resultaat: 350 EUR

Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr

Zilveren bestek
Resultaat: 20 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

Beeld, ridder
Startprijs 850 EUR

Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.

2 Kopjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G

Meissen vaasje
Resultaat: 40 EUR

Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.