Oud postzegel-verzamelalbum van Engeland met ca. 1270 zegels, gestempeld en ongestempeld 30x23x2,5cm. Cond.: R-G
J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, handbeschilderde tegel met romantische voorstelling (ingebakken) 24x24cm. Cond.: G
Jac Favier ca. 1900 (Horssen 1864 - 1911 Wageningen), gouache op papier, houtsprokkelaar in het berkenbos 47x37cm. Cond.: G
Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm
Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55
Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...
Ch. Wittmann (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met rozen 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.
J. Mück 1907 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren op het strand 75x45cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Ring WG 585/000 met 3 rijen diamanten. Wat bredere ring, 6,7 mm, met 3 rijen met briljanten verlopend in grootte totaal 0.50 crt. ca 3.8 gr ø 53
Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.