Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...
Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.
Reisbestek 18e eeuw met fraai gesneden ivoren heften met o.a. een leeuw, onduidelijke merken op stalen lemmet 16,5-20cm.
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Broche GG 585/000 met antieke bewerking. Staafbroche met 3 knoppen met kwastjes op een onedele brochering Lengte 30 mm Cond U
Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...
Sterling zilveren handgegraveerd naaldenkokertje (cilindermodel) met afschuifbare dop 925/000, ca. 8gr. L.: 6,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G
Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G
Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G
Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Lot zilver: 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, 1 sauslepel, 2 dienvorkjes, 1 mesje en 1 heft. Cond.:R
Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Kavel van zes munten van 1/2 gulden Nederland: 1x1930, 2x1929, 1x1909 en 1x1928 Cond.: FR
Negen verschillende zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1910-1925.