Kavel van 9 delen porselein Duitsland o.a: Kaizer schaal, 1x Weense schotel, 1x Kronach Bavaria schotel, 1x Weimar GDR schotel met drakendecor, 1x plaquette in lijst en 1x tablet J. Ross Köln 12-35cm....
Antieke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ring met een ovale bloedkoraal gezet in een ovale rand met greinen, ø 20x18 mm. De binnenzijde van de ring is verstevigd met zilver. De ring heeft duid...
Collier en hanger GG 585/000 met zirconia. Fijn singapore collier met een fijne hanger met een grote zirconia, ø 6 mm Lengte 38 cm ca 2.1 gr
Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G
Carl Welz (Duitse School 1860 - 1929), olieverf op linnen, boeren-werkplaats met figuren en dieren (Stellmacher) 57x37cm. Cond.: G
Twee oude/antieke presenteertablets: 1x Jugendstil messing met keramieken plaquette en floraal decor, 1x oud met keramieken plaquette en vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw 45-51cm. Cond.: G
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, stal met twee paarden 50x70cm. Cond.: G
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.
Twee 19e eeuwse Japanse imari porseleinen dekselvazen met Foohonden (1x deksel gelijmd) m34xø16cm. Cond.: R
Twee oude keramieken rookverdrijvers: 1x Teckel Thruingen GDR met glazen ogen en 1x Skye Terrier Original Aerrozon 20-22cm.
Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G
Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G
Kristallen whiskykaraf met zilveren kraag 925/000, 24xø9,5cm. Cond.: U
Ring GG/WG 750/000 met briljanten. Fanatsiering met 2 GG bewerkte randen en in het midden in het WG bezet met 16 briljanten totaal ca 0.30 crt. W/SI, ø55, ca 7,6 gr.
Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G
Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...