Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Litho, ongesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

Tekening Diana, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G

2 Munten
Startprijs 50 EUR

Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR

Keramieken olifant
Startprijs 20 EUR

Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.

Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR

Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.

Collier GG camee
Startprijs 200 EUR

Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr

Herend voetschaal + schaal
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G

Meissen tafelstuk
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G

Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...

Broches 2x verguld
Resultaat: 50 EUR

Twee broches verguld, gemaakt van echte blaadjes. De blaadjes en takjes zijn voorzien van een goudlaag.

6x Halve gulden
Resultaat: 25 EUR

Kavel van zes munten van 1/2 gulden Nederland: 1x1930, 2x1929, 1x1909 en 1x1928 Cond.: FR

9 Zilveren dubbeltjes
Startprijs 60 EUR

Negen verschillende zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1910-1925.

J. Rooymans, landschap
Startprijs 40 EUR

J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1950
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 27x15cm. Cond.: G

Reisbestek, ivoren heften
Startprijs 60 EUR

Reisbestek 18e eeuw met fraai gesneden ivoren heften met o.a. een leeuw, onduidelijke merken op stalen lemmet 16,5-20cm.

2 Duitse penningen
Startprijs 25 EUR

Twee Duitse penningen jaren 50, 1x zilver en 1x nikkel Cond.: ZFR

Schilderij, kerk aan water
Startprijs 30 EUR

Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G

Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR

Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G

Benen wandelstok
Resultaat: 175 EUR

Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.

3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR

Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G

3 Flessenbakken
Startprijs 180 EUR

Drie flessenbakken met zilveren rand, MT: van Kempen Voorschoten, 835/000 ø12,5cm. Cond.: G

Hanger broche GG agaat
Resultaat: 120 EUR

Hanger / broche GG 750/000 met agaat. Ovale hanger / broche van GG filigrain met in het midden een ovale agaat met arabische tekst. ø 40 x 31 mm. ca 10.5 gr

6 Borden met bloemen
Startprijs 25 EUR

Zes Franse Fayence keramieken sierschotels met handgeschilderd bloem- en vogeldecor ca. 1900. 2 Borden met randschade, verder lichte glazuurschades. ca. ø23cm. Cond.: R-G

Pors. kop & schotel
Resultaat: 50 EUR

Originele handbeschilderde gelimiteerde porseleinen kapiteins kop & schotel met scheepsdecor, vergulding en tekst "Ward Jackson" 2e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond.: G