Antiek 19e eeuws kistje met porseleinen medaillon, rozendecor en koperen beslag in goede staat (slot mist) 10X15X22CM.
Grote zware wit marmeren tuintafel in moderne vormgeving. 72x120x120cm., In goede staat
Vier antieke houten met ivoren kegelballen, gemerkt Thomas Taylor Glasgow ca. 1900, ø11cm. Cond.: R-G
Parelmoer met been 19e eeuwse theekist, zonder binnendeksel met origineel slotje. Minimale beschadigingen aan parelmoer 10x8,5x12,5cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Biedermeier theestoven met koperen binnenwerk, appelketel en klontentang 36xø28cm. en 44xø34cm. Cond.: G
Roodmarmeren inktstel ca. 1900 met messing vergulde inkthouders 14x30x17cm. Cond.: G
Drie Fabergéstijl eieren (Schmück ei) 2e helft 20e eeuw van messing met sier-schmück 7-10cm. Cond.: G
Twee antieke Engelse dienbladen met intarsia in zeer goede staat 27-36cm.
Louis Seize stijl spiegellijst ca. 1870 in goede staat met originele goudkleur 125x49cm.
Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G
Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.
N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G
Twee oude/antieke presenteertablets: 1x Jugendstil messing met keramieken plaquette en floraal decor, 1x oud met keramieken plaquette en vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw 45-51cm. Cond.: G
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G
Calzelari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.