Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G
Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...
kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Drie oude Hollandse Porseleyne Fles wandplaquettes, polychrome Delft "Het Koningshuis en Kerstmis": 1x grote plaquette 1898-1948
Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.
Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...
Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...