Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse Porseleyne Fles wandplaquettes, polychrome Delft "Het Koningshuis en Kerstmis": 1x grote plaquette 1898-1948
Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.
Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...
Oude witte Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met drakendecor (chip bovenrand) 20xø10,5cm. Cond.: R
Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G
Vijf Chinees porseleinen rijstkommen met floraal- en symbolendecor (onder gesigneerd): 2x gaaf, 2x haarscheur en randschade en 1x met 2 chips. 5,5xø12cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen Fürstenberg vaas ca. 1930 met handgeschilderd bloemendecor in goede staat 28xø20cm.
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R
Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.
Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R
Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.