Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met decor van vaas en bloemen in landschap 42x34x3cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G
Oude witte Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met drakendecor (chip bovenrand) 20xø10,5cm. Cond.: R
Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G
Vijf Chinees porseleinen rijstkommen met floraal- en symbolendecor (onder gesigneerd): 2x gaaf, 2x haarscheur en randschade en 1x met 2 chips. 5,5xø12cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R
Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G
Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.