Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rookset
Startprijs 30 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

Schilderij, blinde Arabier
Resultaat: 200 EUR

Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met hond
Resultaat: 1.100 EUR

Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G

Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...

Petroleum kachel
Startprijs 40 EUR

Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G

Lenzkirch klok
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.

Uurwerk Boulle klok
Resultaat: 275 EUR

Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R

Jan Knikker, bruggetje
Startprijs 175 EUR

Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

3-Tands lans
Startprijs 600 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.

Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR

Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.

Antiek pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Lot double
Startprijs 25 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Meissen tafelstuk
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G

Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...

Ring GG citrien briljant
Startprijs 320 EUR

Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...

Ring GG lapis brilj
Resultaat: 300 EUR

Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr

Kavel Romeins
Startprijs 150 EUR

Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...

Kist gewichten
Resultaat: 135 EUR

Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.

Klemband zilver
Startprijs 25 EUR

Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr

Waaier achter glas
Resultaat: 100 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.

Broche naaldenkoker RG
Startprijs 150 EUR

Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm

Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR

Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G