22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Kunstglazen schaal 5520
Kunstglazen schaal
Startprijs 60 EUR
6 Antieke roemers 5513
6 Antieke roemers
Startprijs 30 EUR
Litho, ongesigneerd 1543
Litho, ongesigneerd

20 EUR

Tekening Diana, 18e eeuw 1536
Tekening Diana, 18e eeuw

25 EUR

Beeldje, jongen met mand 5115
Beeldje, jongen met mand
Startprijs 220 EUR
Houten beeldje, heilige 5108
Houten beeldje, heilige
Startprijs 120 EUR
Bronzen beeld, krijger 5101
Bronzen beeld, krijger
Startprijs 250 EUR
J. Rooymans, landschap 1500
J. Rooymans, landschap
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd ca. 1950 1493
Ongesigneerd ca. 1950

50 EUR

Houtgesneden figuur 5065
Houtgesneden figuur

200 EUR

Buste Napoleon 5058
Buste Napoleon

160 EUR

Boekensteun paard 5051
Boekensteun paard
Startprijs 220 EUR
Schilderij, kerk aan water 1486
Schilderij, kerk aan water
Startprijs 30 EUR
Zilveren geurdoosje 616
Zilveren geurdoosje
Startprijs 35 EUR
Armband schakel GG 609
Armband schakel GG
Startprijs 150 EUR
Ring GG smaragd diamant 602
Ring GG smaragd diamant
Startprijs 700 EUR
Zilveren bruidegomspijpje 566
Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 150 EUR
J. Rooymans 1450
J. Rooymans
Startprijs 60 EUR
Tegel schilderij 1443
Tegel schilderij
Startprijs 30 EUR
Ring GG briljant 559
Ring GG briljant
Startprijs 150 EUR
Oorringen zilv/verguld robijn 552
Oorringen zilv/verguld robijn

40 EUR

Aquarel, Jacque Favier 1436
Aquarel, Jacque Favier

30 EUR

3 Flacons met zilver 516
3 Flacons met zilver
Startprijs 30 EUR
Granaatbroche 509
Granaatbroche
Startprijs 60 EUR