Broche zilver 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mmca 10.1 gr
Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G
Twee oude/antieke presenteertablets: 1x Jugendstil messing met keramieken plaquette en floraal decor, 1x oud met keramieken plaquette en vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw 45-51cm. Cond.: G
Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G
Engelse Queen-Anne stijl armleunstoel ca. 1900 in goede staat 95x70x65cm.
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1930 met bol glas, deur en 3 schappen in goede originele staat 174x130x33cm.
Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote ovale hanger met een ovaal gefacetteerde amethist, 29x17 mm. De rand om de steen is opengewerkt. Grootte hanger 52x33 mm incl.oog. ca 14.3 gr
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.
Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G
Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...
Antieke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ring met een ovale bloedkoraal gezet in een ovale rand met greinen, ø 20x18 mm. De binnenzijde van de ring is verstevigd met zilver. De ring heeft duid...
Collier en hanger GG 585/000 met zirconia. Fijn singapore collier met een fijne hanger met een grote zirconia, ø 6 mm Lengte 38 cm ca 2.1 gr
Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Carl Welz (Duitse School 1860 - 1929), olieverf op linnen, boeren-werkplaats met figuren en dieren (Stellmacher) 57x37cm. Cond.: G
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, stal met twee paarden 50x70cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Kristallen whiskykaraf met zilveren kraag 925/000, 24xø9,5cm. Cond.: U
Ring GG/WG 750/000 met briljanten. Fanatsiering met 2 GG bewerkte randen en in het midden in het WG bezet met 16 briljanten totaal ca 0.30 crt. W/SI, ø55, ca 7,6 gr.
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...
Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw