Twee 19e eeuwse bronzen bustes van een koninklijk paar. Verguld en met marmeren voet. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren van man met hoorn en luisterende vrouw met korf. Bronskleurig gepatineerd en in goede staat 40-43cm.
Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G
J.M. Lambeaux (Joseph Marie Thomas Lambeaux 1852 - 1908), bronzen figuur met vrouwelijke erotische voorstelling (mooie originele patina) 7x11x5cm. Cond.: G
Groot oud snijwerk 1e helft 20e eeuw, voorstellend een adelaar met jong, vermoedelijk China 49x33x33cm.
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.