Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.
Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Bronzen beer in Art Deco stijl op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 30x26x18cm.
Oude gietijzeren boedha met vergulding en beschildering 20e eeuw 36x20x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1880, gesigneerd C. Anfrie (Charles Anfrie 1833 - 1905). Voorstellend een jongen die zich op zijn achterhoofd krabt. Mooie patina en in goede staat.
Frans bronzen figuur ca. 1890, getiteld "Les Nouvelles", gesigneerd S. Bizard (Suzanne Bizard 1873- 1963). Voorstelling van twee soldaten met brief, in goede staat 18x13x11cm.
Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G
Twee grote bronzen herten 20e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Moigwien 75x36x14cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen 3-luik icoon (tripticon) met religieuze voorstellingen in goede staat 33x27x1,5cm.
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Milill, vermoedelijk Jeanne D'ard (vrouw met helm) 22,5cm. Cond.: G
Groot figuur ca. 1880 met brons overlay, voorstelling van boerenvrouw die een beker melk inschenkt, gesigneerd R. Avrili, in goede staat H.: 63cm.
Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G
Tafellamp ca. 1910 in Art Nouveau stijl met vergulde bronzen voet, voorstellend 3 Griekse dames met glas-in-lood (Tiffany stijl) kap. Lamp is gemonteerd op eikenhouten voet 63xø39cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G
Groot bronzen object, bestaande uit 20 opvliegende zwanen 2e helft 20e eeuw met groene patina. In zeer goede staat 63x94x30cm.
Bronzen figuur, gesigneerd A. Maubach (adolphe Maubach), voorstellend een violiste met hoed. Gemonteerd op zwart marmeren voet met mooie patina en in goede staat 44,5cm.
Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur ca. 1900 van T. Cartier (Thomas Francois Cartier 1879 - 1943), voorstellende twee herdershonden in zeer goede staat met mooie patina 40x41x21cm.
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Groot bronzen beeld van een slapende jongen met viool, gesigneerd Tharl (Leon Tharel 1858 - 1902) 35x40x22cm. Cond.: G
Antieke gestempelde Chinese bronzen boedha (gesigneerd) 18e-19e eeuw in goede staat 15x7x6cm.