Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G
Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G
Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873
Breidoppen aan collier, zilver 835/000. Versierde breidoppen bevestigd aan een fijn jasseroncollier. ca 8.9 gr
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierend deksel waarop filigrain bewerking, 835/000 grootkeur, jaarletter S: 1877, MT: onduidelijk, ca. 40gr. 5,5x5,5x2,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren handspiegel met diverse voorstellingen in spiegelrand 835/000 grootkeur, jaarletter I: 1918. Voorzien van oud belastingstempel "J" 19x26cm. Cond.: U
Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur met schenktuit en dubbele parelrand. Mr. P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre - ...
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Vijf delen zilver: 3x theelepel, 1x suikerschep en 1x theezeef. Hollands gekeurd 835/000, diverse MT ca. 100gr. Cond.: G
Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand
Zilveren suikerpot op 4 acanthusblad-pootjes met twee handgrepen (versierd met strikmotief), 800/000, ca. 215gr. 9xø10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel, aan beide kanten handgegraveerd, 2e gehalte grootkeur, jaarletter O: 1873, ca. 23gr. 4x4x1,5cm. Cond.: G
Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U
Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. Mr. J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829
Grote kristallen 12-kantige buikvormige karaf met zilveren Jugendstil handgegraveerde kraag. Karaf en stop zijn rondom geëtst met florale motieven, MT: L.F. Frankrijk, 835/000, 30xø16cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren sorbetlepels (diverse MT): 1x handgegraveerd, 2x met fruitmotieven en reliëf, 835/000, ca. 67gr. L.: 18cm. Cond.: U
Zilveren zoutvaatje op 4 pootjes met gedreven voorstelling en blauwglazen binnenbakje. Nederlandse herkeur 3x3cm. Cond.: U
Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)
Verzilverd (zilver plated) ster-ei met religieuze voorstelling aan 2 zijden 8xø5cm. Cond.: U
Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)
Zilveren (835/000) cakevork met opengewerkte florale motieven anno 1932, 1x zilveren vleesvork heft met parelrand en 1x antieke zilveren kindervork (onduidelijke keuren)
Hollands zilveren cakeprikker en roomlepel met gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.H.W. Visser Steenwijk in lepel 835/000 begin 1900, ca. 58gr. (samen) Cond.: U
Mooie grote zilveren strooier met bajonetsluiting, versierd met leeuwenkoppen, rustend op leeuwenpoten, onderbasement met 4 bolpoten. De binnenzijde is verguld, ca. 380gr. 25xø8cm. Cond.: G
Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.
Engels sterling zilveren hartvormige fotolijst met twee uiteenlopende pootjes met uitbundig bewerkte bloemmotieven 13x15cm. Cond.: U
Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,
Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren jampot-houder inclusief deksel ø7,5cm. met gedreven dagelijkse taferelen 835/000, jaarletter O: 1949, 1x inktpot ø7cm. (incompleet) en 1x glas op Hollands zilve...
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.
Mooi driedelig Engels sterling zilveren servies. Het drijfwerk rondom bestaat uit florale motieven. Theepot met houten handvat en knop 925/000. Bruto gewicht ca. 840gr. (theepot 25x13x11cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met twee handgrepen 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1912, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 107gr. 17x10x6,5cm. Cond.: U
Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met bewerking en zeer fijne parelrandjes 835/000, jaarletter G: 1841, MT: niet leesbaar, ca. 26gr. ø5cm. Cond.: U
Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G
Zilveren pijpencomfoor met roodkoperen binnenbakje, geplaatst op zwart basement waaronder ivoren pootjes, zilver 835/000, Ca. 10xø 17cm., Cond.:G
Twee Engels sterling zilveren lepeltjes en een botermesje (L.: 13,5cm.), 925/000, ca. 42gr. (samen) Cond.: U
Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand en inscriptie uit 1905, 835/000 Grootkeur, jaarletter: V: 1904, , ø 27cm., Chip aan rand
Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...
Antiek Haags zilveren hengselschaaltje met parelranden, 925/000 grootkeur, MT: G.C. Reeser Den Haag 2e helft 1800, ca. 307gr. 5xø11cm. Cond.: G
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelmes, gekroond met ruiter te paard, midden 18e eeuw (zie boek van Wittewaal) L.: 23cm. Cond.: U
Oosters dekseldoosje, waarop gesoldeerd filigrainwerk. Rondom bezet met diverse half-edelstenen 9,5x6,5x3cm. Cond.: U
Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep (zgn. kolenbak-model). Steel en bak gedeeltelijk geribbeld, 835/000 1e helft 1900, MT: J. Schijfsma en Sustring Sneek, ca. 159gr. Cond....
Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G
Vierkante geslepen kristallen strooibus met zilveren (835/000) montuur met dop voorzien van fraaie knop, Birmingham anno 1922
Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U
Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en prachtig uitgewerkt gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U
Geslepen kristallen lepelvaasje met diverse slijpsels en een zilveren (835/000) bovenrand met parelrand. Mr. C.J. Begeer - Utrecht ca. 1900. Vaasje is voorzien van 5 diverse zilveren (835/000) lepeltj...
Hollands zilveren gesp, gemaakt van antiek bijbelslot, 835/000, Jaarletter: I: 1818, ca. 53gr., 10x7cm., Cond.:U
Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U
Zilveren ceintuurgreep met inhaak en scharnierend gedeelte, Oosterse voorstelling 835/000, ca. 126gr. 14,5x8cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren peper-en zoutstel met glazen binnenkant en schroefdop, Z1 gekeurd 925/000, 7.5xø4.5cm.,
Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U
Vier delen Deens kristal bestaande uit: 2 geslepen karaffen waarvan 1 met signatuur aan de onderkant en zilveren (925/000) monturen. Sterling Denmark en platte stoppen met zilveren (925/000) ornament ...
Zes Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel, opengewerkt bovengedeelte van de steel, 835/000, jaarletter H: 1942, MT: C. Schoorl Amsterdam, ca. 76gr. Cond.: U
Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U
Djoka zilveren schaaltje met breed gelobd bloemmotief-rand, 800/000 oud belastingstempel "J", ca. 105gr. 5xø15cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren vorkje, MT: GZ. Joh. Gerritsen Amsterdam ca. 1900, ca. 23gr. Cond.: U
Klein Oosters dekseldoosje met opgelegd filigrainwerk en turkoois-stenen, 6x4x3cm. Cond.: U
Drie delig wildgarnituur met zilveren grepen. Aanzetstaal is Hollands gekeurd. Cond.:G
Zilveren (835/000) klontentang met puntfilet Mr. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1880 en 1x zilveren (835/000) suikerschep met kolenschepbak en gegraveerde gecontourneerde steel
Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.
Antiek Hollands zilveren snuifdoosje met scharnierend deksel. Rondom gegraveerde versieringen 835/000 grootkeur, jaarletter X: 1882, MT: Jan Schijfsma Woudsend/Sneek, ca. 28gr. 4,5x3,5x4,5cm. Cond.: ...
Porseleinen tondeldoos met zilveren hengsel, dop en 3 bolpootjes 835/000 midden 19e eeuw, MT: Gerrit van Ewijck Schoonhoven 10xø7cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter Q: 1900 ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.
Zilveren fotolijstje, Jugendstil, met fluwelen achterzijde, 925/000 ca. 10x10cm., Cond.:U
Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U
Carneolen thora-pointer met zilveren appliques en turkoois- steentjes, L.: 16cm. Cond.: U
Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)
Twee antieke Hollands zilveren pepermuntdoosjes, 835/000, een met schelpmotief, Jaarletter: X: 1932 en een gegraveerde met geschulpte rand, Jaarletter: T: 1853, ca. ø 5cm., samen ca. 47gr., Cond.:G
Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G
Chique Hollands zilveren theeservies: Empire trekpotje met houten greep en knop, suikerbak met 2 grepen, roomkan en lepelvaasje. 2e Gehalte grootkeur, jaarletter V, MT: Kempen, Begeer & Vos Den Bosch/...
Rookglazen karaf met zilveren voet, schenktuit en handgreep, 800/000 glas ø 12cm., H. 24cm., Cond.:U
Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G
Zilveren roomstel op dienblad met gedraaide gelobde motieven 800/000, buitnelandse fabrikaat ca. 285gr. (dienblad ovaal 26x16cm.) Cond.: R
Twee zilveren pillendoosjes met scharnierend deksel, waarop filigrain en groene half-edelsteen, Z1 gekeurd 925/000, 5,5xø5cm. Cond.: U
Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef (soep-bowllepel) met houten steel , (1845), L.44cm.
Bijzondere zilveren theezeef met bijbehorend lekbakje, gehamerd met gecontourneerde randen. 835/000 Buitenlandse makelij. Theezeefje ø10,5cm. en lekbakje ø7,5cm. Cond.: U
Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900
Oosterse zilveren koker met afneembaar deksel aan ketting. Bezet met half-edelstenen, 22,5xø3cm. ca. 82gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Plated ceintuur voor buikdanseres met voorstuk. Halve bolvormige schakels verbonden met jasseronketting, L.: 88cm. Cond.: G
Zilveren schakelceintuur met Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 73cm. Cond.: G
Zilveren schakelceintuur met verlengstuk. Bevat Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 71cm. Cond.: G
Djokja zilveren schaal op pompoenpoten met gedreven florale motieven, 800/000, ca. 489gr. 31x23x7cm. Cond.: G
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Glazen flacon met zilveren kraag en dop 3e gehalte 800/000 13xø6,5cm. Cond.: G