Fraai geslepen kristallen koekschaal (ø26cm.) met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel met florale graveringen. Mr. J.M. van Kempen & Zn. Voorscho...
Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G
Zilveren brandewijnkom met gedreven florale motieven en cherubijn in handgreep, Z2 keur 835/000, ca. 265gr. 25x13x7cm. Cond.: U
Met graveerwerk versierd Hollands zilveren inktstel met 2 kristallen flacons waarop zilveren doppen. Jaarletter: V: 1855, 17x10x15cm., Cond.:G
Kavel zilver waaronder: taartschep, lepel met schelpvormige bak, suikerschep en 8 theelepels. Allen bewerkt met roosmotief, 800/00, ca. 182gr. Cond.: U
Oosters zilveren beker met ingelegde bloemmotieven en diverse halfedelstenen, 9xø7cm. Cond.: U
Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U
Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...
Kristallen ruitjesschotel met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: H: 1917,. MT.: onduidelijk. ó 19cm., Beugel dient gerestaureerd te worden
Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) Biedermeier zuurstel-houder op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en 3 originele kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. Mr. A.J. de Haas - Amsterdam a...
Geslepen kristallen schaal (ø29cm.) met omgeslagen gecontourneerde rand, voorzien van een fraai zilveren (835/000) hengsel met reliëfdecor van bloemmotieven (kleine randschade). Mr. S.H.J. Heldoorn - ...
Unieke grote rechthoekige zilveren pronkschaal. Rondom prachtig gedreven bloemmotieven met 4 cartouches. De opstaande rand is ajour uitgevoerd. Het geheel staat op vierhoekige poten en is aan de binne...
Hollands zilveren vesta rondom voorzien van florale handgravures met scharnierend deksel en drukknopsluiting, 2e gehalte grootkeur, ca. 20gr. 6x2,5x1cm. Cond.: U
Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U
Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G
Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Drie zilveren roomlepels met bloem/roos/Haags lofje model. 835/000, ca. 55gr. ca. 11cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren Amsterdamse schaar van Jan Abram Lintveld, Jaarletter: K: 1854, 835/000, ca. 86gr. 1 afstandsstift ontbreekt
Zes Hollands zilveren lepeltjes met zes bijbehorende taartvorkjes en bijbehorende suikerschep 835/000, MT: B, ca. 160gr. Cond.: U
Collier zilver 925/000 met hanger. Lang collier een soort dubbel koordmodel met als hanger een zilveren 925/000 loep met bewerking met bloemen. Lengte 80 cm. ca 56.5 gr
Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...
Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.
Kristallen hengselbakje met Hollands zilveren montuur en hengsel. Versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, jaarletter O: 1949, ø11,5cm. Kristal heeft kleine chip.
Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U
Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G
Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...
Hollands kristallen boterstolp met geschulpte schotelrand en olijfslijpsel met zilveren knop, 835/000, MT.: onduidelijk, ø 18.5cm., Kleine chips
Zwaar bewerkt 7-delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit: trekpotje, theecomfoor, roomkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeef met lekbakje. Handgedreven met Hollandse voorstellingen en floral...
Geslepen kristallen sigarenstandaard (kleine randschade) zg. hoorn des overvloeds met geëtste geslepen afbeeldingen. tevens voorzien van een fraaie zilveren (835/000) zwavelstokdoos-houder op zilveren...
Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U
Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...
Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U
Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U
Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand, 835/000, grootkeur, jaarletter: N: 1897, ø 25cm., kleine chip aan rand
Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...
Zilveren (835/000) loddereindoosje met opgehoogd deksel. Bandendecor en een hartvormig schildje. Mr. D.H. Greaup Schoonhoven anno 1838
Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel waarvan 1 afwijkend model. 835/000 grootkeur, 6 lepeltjes MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter Y: 1883, ca. 51gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren roomkan met filetranden afgewerkt, 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: onleesbaar eind 1800, ca. 205gr. H.: 15cm. Cond.: U
Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U
Pelgrimsfles met zilveren beslag op zilveren voet en bezet met halfedelstenen, bevat uitneembare doseerstift, 18x10x7cm. Cond.: U
Hollands zilveren maatbekertje, 835/000 grootkeur, jaarletter: W 1931 MT: Hooijkaas, ca. 35gr. 6xø4,5cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren inktpot met deksel 925/000, 7xø13cm. (scharnier behoeft reparatie)
Geëmailleerd zilveren tabaksdoos met cloisonne deksel waarin bloemmotief en vergulde binnenkant, 935/000, merk: A?K ca. 1900, 9x6x1.5cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren gedreven brandewijnkom met gegoten grepen in bloemmotief 835/000. Grootkeur, eind 1800, MT.: Antonius de Ruiter, Amsterdam, 22x4cm., ca. 210gr., Cond.:U