Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze afbeelding met corpus christie 35x44cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 36x45cm. Cond.: G
L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G
Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G
Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, kalf 40x50cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, portret 55x65cm. Cond.: G
Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G
Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G
C. Verschuur (Cor Bouter, Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met koeien 27x22cm. Cond.: G
Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R
Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 20,5x15,5cm. Cond.: G
J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G
Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd '96 (Boris Nicolaef) (Russische School), olieverf op linnen, vrouw bij ventsre 65x90cm. Cond.: G
Zeldzaam drieluik Jan te Wierik , acryl op paneel, fantasiefiguren 120x50cm. Cond.: G
Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
Albert Juranrdus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch Hollands landschap met rivier, boten, figuren etc. 29,5x19,5cm. Cond.: G
Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.
H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, gemengde techniek op papier, portret van een meisje 27x19cm. Cond.: G
W. Schouten ca. 1900, olieverf op papier, stilleven met schilderij en roofvogel 100x70cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G
Laith Alkhalidr (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met geldwisselaars 101x80cm. Cond.: G
Verso Emile Rau ca. 1900 (waarschijnlijk overgeschilderde reproductie), olieverf op paneel, interieur met figuren 25x20cm. Cond.: G
Willem Fekken (Amsterdam 1908 - Hilversum), olieverf op paneel, bruggetje aan Berensteinse wei 55x45cm. Cond.: G
Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G
Hermanus Koekkoef 1861 (Middelbrug 1815 - 1882 Haarlen), olieverf op linnen, schepen en figuren op ruwe zee (overschilderingen, beschadigingen) 61x31cm. Cond.: M
J.A. v. Geerensteijn (pseudoniem van Cor Bouter), olieverf op linnen, landschap Giethoorn met boer in punter, geiten en kippen 100x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G
V. de Ruyter ca. 1900, olieverf op paneel, boereninterieur 21x14cm. Cond.: G
J. Builler 19e eeuw, olieverf op linnen, boerin met ezel en hond 60x40cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.
M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op paneel, baai met schepen 52x26cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x damesportret met lauwerkrans en monogram L.V. 29x21cm. en 1x moeder met kinderen 29x20cm. Cond.: G
Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G
Toegeschreven aan Johann Michael Püchler 1679-1709 (Micrograaf), prent op papier, portret van Maarten Luther (het gewaad bestaat uit zeer gedetailleerde schriften). Inclusief beschrijving van Rijksmus...
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Walter Leistikon (verso) 130x92cm. Cond.: G
Mavinga Ma Nkondo ( Afrikaanse School 1937 - ), olieverf op linnen, olifanten in landschap 60x90cm. Cond.: G
Frans Baayens ( Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G
Levenscyclus van Karl Bickel, bevattende 8 etsen, diverse documentatie en levensverhaal. 1x Ets Begegnung, 1x ets Liebespar, 1x ets Das Kind, 1x ets vrouw, 1x ets man, 1x ets Schwangerschaft, 1x ets m...
Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (C.L. Bauer?), olieverf op paneel, Italiaans landschap 31x22cm. Cond.: G
F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Naar Salvador Dali, olieverf op paneel, surrealistisch landschap met figuren 80x75cm. Cond.: G
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G
J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
W.P. Steggerda (1907-1945 Amsterdam), olieverf op linnen, dorp in de winter 70x50cm. Cond.: G
Tariq Alfayar (Irak), olieverf op linnen, tapijtverkoper 100x150cm. Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
Willem Jan van den Berghe (Middelburg 1823 -1901), olieverf op paneel, landschap met herten bij avond 34,5x24cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1979 nr. 56/152, zeefdruk op papier, boerderij in de winter 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winters grachtengezicht met figuren 21x25cm. Cond.: G
H. Backers ca. 1930, olieverf op linnen, schelpenvissers 80x90cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G
Fr. Dolhem ca. 1930, olieverf op paneel, kust met branding 24x30cm. Cond.: G
Twee werken Anton Heyboer (Sabang 1924 - 2005 Den Ilp), pastel op papier, vrouw aan het handwerken 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap met schaatser en kasteelruïne 40x30cm. Cond.: G
Wolter Pon ( 1941 - 2002), aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 55x76cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G
Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R
Antiek Chinees schilderij op rol (verso Kano Tanshin Morimasa 1653 - 1718), gesigneerd en met tekst, voorstelling van oude Chinese wijsheer 176x40cm. Cond.: G
J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G
B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R
Jan? Jansen 1956, gemengde techniek op papier, Ark van Noah 75x105cm. Cond.: G
Jan? Jansen 1954, gemengde techniek op papier, Adam en Eva 107x75cm. Cond.: G
M. Franken ca. 1900 (Duitse School?), olieverf op linnen, vaas met bloemen 75x55cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G
A. Leycer 1907 (Jugendstil) gemengde techniek op linnen, twee reigers bij waterlelies. 75x50cm/., Cond.:G
Russische School 20e eeuw, verso Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, landschap met onweer 40,5x27,5cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, acryl op papier, fantasiefiguren 65x81cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, "Spät sommertag", dorpsgezicht met brug 48x58cm. Cond.: G
Hermann Bopp? 1903 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met beekje 73x53cm. Cond.: R
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G
Russisch ikoon, Michael te paard ca. 1900 met messing rizza 31x26x3,5cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Russisch ikoon, moeder gods met de drie handen 19e eeuw 26x23x3cm. Cond.: G
Russisch ikoon, de Heilige Simeon 19e eeuw 31x26x3cm. Cond.: G
Russisck ikoon, de heilige Panteleimon eind 19e eeuw 35,5x31x3cm. Cond.: R-G
Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.