Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G
Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R
Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G
Oud malachiet kleurig, groen glazen vaasje met rondom putti- met guirlandes decor. In goede staat. 7.5xø 6cm.
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen kaarskandelaars met minimale chips 26cm. Cond.: R-G
Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.
Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G
Twee oude/antieke Boheemse kristallen bekers ca. 1900-1930: 1x blauw en neutraal amandelgeslepen en 1x blauw neutraal en gouddecor 15-19cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk 1e helft 20e eeuw: 2x Art Deco vaas (1x bloemdecor, 1x tweekleurig ) en 1x wit opaline glazen vaas (handbeschilderd met bloemen en vogeldecor) 17-25cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen vaas ca. 1980, vermoedelijk Italië in goede staat 13x13cm.
Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.
Oude Art Deco glazen inktstel met koperen afsluiten ca. 1930 in goede staat 11x23,5x13cm.
Mondgeblazen glazen fles met emaille landschappendecor rondom ca. 1880 23cm. Cond.: G
Grote oude glazen vaas met zilver-overlay en decor van bloemenranken (overlay is sleets) 33xø15cm. Cond.: R-G
Groen glazen roemer wijnglas met geëmailleerd decor ca. 1890, voorstellend ridder met lans (Duitsland) in goede staat 27xø14cm.
Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R
Vijf delen antiek glas naar oud voorbeeld met emaille beschildering ca. 1880 met rondom wapendecor: 2x karaf (beschadigd) en 3x glas (beschadigd) 13-20cm. Cond.: M
Twee oude mondgeblazen glazen vogels 2e helft 20e eeuw (1 vogel kam afgeboken) 29-44cm. Cond.: R-G
Twee delen modern glaswerk ca. 1988 "K en K Styling" in goede staat 21,5xø15cm. en 14xø30cm.
Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G
Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.
Oude gegraveerde vaas ca. 1980, monogram C.B. met romantische voorstelling van knielende man bij vrouw 22xø7,5cm. Cond.: G
Stel geslepen kristallen kolomkandelaars, ieder met 5 geslepen kristallen pegels, H.: 22cm.
Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.
Twee antieke delen glaswerk 1e helft 20e eeuw: 1x grote glasfusing vaas ca. 1900-1930 Art Deco (donkerblauw met geel) 29xø9,5cm. en 1x dekselpot van mat glas met floraal decor (geel/oranje/groen) 8xø1...
Twee 19e eeuwse opaline glazen vazen met handbeschilderd bloemendecor in goede staat 33x15xø13cm.
Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R
Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G
Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G
Moderne glazen mondgeblazen design schenkkan (5-kleurig met neus en ogen). Vermoedelijk Italië 21,5x21xø15,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.
Elf delen oud facetgeslepen kristal ; 2x dekselschaal, 4x onderzetters en 5x pindaschaaltjes (minimale chips) 7-13cm. Cond.: R
Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...
Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...
Kavel oud glas/kristal: 1x grote waaierkristallen schaal, 2x klein kristallen schaaltje, 1x kristallen bonbonschaal, 2x kristallen facetgeslepen houders met lepels 10-25cm. en 1x grote waaierkristalle...