Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en messing schede 20e eeuw in goede staat 48cm.
Haal 18e-19e eeuw met gietijzeren kan, gietijzeren comfort, gewicht en wandbevestiging (5-delig) in goede staat 30-130cm.
Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G
Messing bewerkte etagere tafeltje in Historisme stijl 20e eeuw 72x28x28cm. Cond.: G
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G
Oude Jugendstil handspiegel met zweepslagdecor en naakte dame 20e eeuw 25x11x0,5cm. Cond.: G
Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat H.: 14cm.
Oude messing Art Deco tafellamp ca. 1930 met mooie vormgeving 23xø16cm. Cond.: G
Originele messing Art Deco tafellamp ca. 1920 in goede staat 54xø30cm.
Vier oude Art Deco/Jugendstil lampenvoeten ca. 1900-1930; 1x keramiek met bloemdecor, Jugendstil (monogram), 1x metaal Jugendstil ca. 1900, 1x terracotta Enterie Gouda ca. 1930 en 1x houten lamp Art D...
Twee Jugendstil 4-lichts kaarskandelaars ca. 1900 met vrouwenfiguur als stam (compositie metaal) 40cm. Cond.: G
Jugendstil bouillour ca. 1900 van vernikkeld messing op glazen voet 32x22x21cm. Cond.: G
Amsterdamse School "hoek-lampenkap" van metaal met stof ca. 1930 (geen lampenvitting) 30x42x25cm. Cond.: G
Jugendstil stijl standaard (schildersezel) met floraal zweepslagmotief en vrouw 20e eeuw 65x25x26cm. Cond.: G
Twee beschilderde Jugendstil dienbladen van blik ca. 1910 in goede staat 23-37cm.
Twee oude/antieke kistjes: 1x mahoniehouten 19e eeuwse fineer naaikistje met speldenkussen, vakverdeling en spiegel (Cond.: G), en 1x opengewerkt toiletkistje ca. 1930 met lade en opklapbare spiegel c...
Grote schildpad bestekdoos 19e eeuw in goede originele staat 17,5x11x4cm.
Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.
Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...
Engelse 19e eeuwse rozenhouten toilet-reiskist met necessaire, gesigneerd Bramah London. Bevat o.a: potjes, zeepbakjes etc. (bewerkt). Tevens geheime sieradenlade met drukmechanisme 38x30x22cm. Cond.:...
Franse boulle lepeldoos 19e eeuw, koper inleg met rood schildpad. Buitenste koperrand laat los, verder in redelijke staat 5x8x16cm. Cond.: R
Schildpad lepeldoos 19e eeuw met daarin 12 zilveren lepels, Gebr. Deelman Groningen 1863 - 1878. Doosje heeft stukje ingelijmd, verder in goede staat 13x8x4cm.
Oude wortelnoten fineer lepelkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 16x4,5x7cm. Cond.: G