Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovale houten bak
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke houten waterhaal-bak met ijzeren ring voor waterput ca. 1900 46x50x40cm. Cond.: G

Plaquette intarsia
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerde plaquette, pallisander met intarsia 20e eeuw met een bijbelse voorstelling 32,5x19,5cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 30 EUR

Aparte plafondlamp gemaakt van diverse kunstglazen plaquettes, ca. 1960, 29xø 40cm., Cond.:G 2 met breuk.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Oude laboranten weegschaal ca. 1950, nr. 1 ijkwezen, fijne weging nr. 249A, Reyers en Zoon Amsterdam. Met set chroom gewichten in goede originele staat 40x33x18cm.

2 Kandelaren, boedha
Resultaat: 30 EUR

Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G

Documenten kistje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten archiefkist ca. 1900 met vakverdeling en messing grepen 60x22x28cm. Cond.: G

Eiken bordenrek
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G

3 Flessen rode wijn
Resultaat: 30 EUR

Drie flessen rode wijn Chateau du Val d'or: St. Amilian Grand Cru 1996

Diverse camera's
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse camera's o.a; Kodachrome, Polaroid, Minolta, Kodak etc. 20e eeuw. Totaal 13 stuks Cond.: R-G

Hoek lamp
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse School "hoek-lampenkap" van metaal met stof ca. 1930 (geen lampenvitting) 30x42x25cm. Cond.: G

3 Doosjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude doosjes 19e-20e eeuw: 1x koperen tabaksdoos 19e eeuw met locomotief gegraveerd, 1x Russische lakdoos 20e eeuw en 1x Japanse sigarenbeker met schildpad-effect (bakeliet?, haarscheur) 11-20cm....

Diverse oude doosjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G

Goedendag ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve kopie van een 18e eeuws geweer in goede staat 163cm.

7 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.

2 Chinese lakwerk dozen
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese lakwerk opbergkisten ca. 1900 met handgeschilderde vogeldecors (1 doos bevat wit zijden dameshandschoenen 30cm. Cond.: R-G

Melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen melkbus 1e helft 20e eeuw 55cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 25 EUR

Koperen 19e eeuwse houtbak, beschadigd aan de onderkant 32x47cm. Cond.: R

Electrisch figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude electrische kinetische golfspeler van de firma Bradt (Gordon Bradt) 2e helft 20e eeuw 30x27x12cm. Cond.: G

Schoenpoets kist
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten schoenpoets-kist ca. 1900 met lade en ingebouwde borstels in originele staat 36x23x40cm.

3 Messen + speer
Resultaat: 25 EUR

Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R

Divers koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk: 1x roodkoper met geelkoperen doofpot, 1x vijzel en 1x tabaksdoos.

Koperen paraplubak
Resultaat: 25 EUR

Oude kopergeslagen paraplubak 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 62xø21cm.

2 Messing houtbakken
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.