Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glas in lood raam
Resultaat: 400 EUR

Prachtig groot oud gebrandschilderd glas-in-lood raam met decor van scheepvaart in 17e eeuwse stijl 98x98cm. Cond.: G

3 Flessen, groen glas
Resultaat: 220 EUR

Drie antieke glazen flessen: 1x 17e-18e eeuwse groene bolle fles en 2x 19 eeuwse 4-kantige flessen 17xø13cm. en 23x7x7cm. Cond.: G

2 Boheemse coupes
Resultaat: 110 EUR

Twee prachtige grote antieke Boheemse kristallen facetgeslepen en gegraveerde dekselcoupes met decor van landschap en springend hert. 1 Chip aan binnenrand van deksel, 29xø16cm. Cond.: R-G

Glazen fles, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.23cm., Cond.:G

Glazen fles, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.24cm..

5x Gekleurd glas
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek glas naar oud voorbeeld met emaille beschildering ca. 1880 met rondom wapendecor: 2x karaf (beschadigd) en 3x glas (beschadigd) 13-20cm. Cond.: M

2 Delen glas
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke delen glaswerk 1e helft 20e eeuw: 1x grote glasfusing vaas ca. 1900-1930 Art Deco (donkerblauw met geel) 29xø9,5cm. en 1x dekselpot van mat glas met floraal decor (geel/oranje/groen) 8xø1...

Glazen voet schaal
Resultaat: 90 EUR

Glazen kelk, mondgeblazen ca. 1910 Glasfusing (mooie techniek) in goede staat 12,5xø12cm.

Dekseldoosje, Lalique
Resultaat: 80 EUR

Oude Lalique glazen dekseldoos met blauwglazen noppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 9xø9cm.

Gegraveerde schaal, PIRKL
Resultaat: 70 EUR

Grote oude kristallen geslepen schaal met rondom gegraveerd landschapdecor met thema jacht met diverse figuren. Prachtige kwaliteit 2e helft 20e eeuw, Gesigneerd Stefan Poscher? ø 40cm.Cond.:G

2 Glazen vazen, Malta
Resultaat: 60 EUR

Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G

Schaal, Kosta Boda
Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G

2 Opaline vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse opaline glazen vazen met handbeschilderd bloemendecor in goede staat 33x15xø13cm.

3 Coupes
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud kristal/glas 20e eeuw: 1x waaierkristallen dekselcoupe (minimale chips), 1x kristallen dekselcoupe lichtgroen (spanningsscheurtjes) en 1x amandelgeslepen dekselcoupe (goed). tevens 1 lo...

Kristal set
Resultaat: 50 EUR

Vierdelige antieke waaierkristallen set bestaande uit: tablet, 2 glazen en schenkkan (1 minimale chip) 22-29x13cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk (kunstglas)
Resultaat: 50 EUR

Twee delen modern glaswerk ca. 1988 "K en K Styling" in goede staat 21,5xø15cm. en 14xø30cm.

Kristallen kolomkandelaars
Resultaat: 45 EUR

Stel geslepen kristallen kolomkandelaars, ieder met 5 geslepen kristallen pegels, H.: 22cm.

Lalique lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Franse Lalique glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw (1 chip af) 42x16x16cm. Cond.: R

Kristallen tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Zware geslepen kristallen console-tafel ca. 1900, ideaal te gebruiken voor het decoreren van divers kleingoed en zilver. 11xø25cm. Cond.:G

2 Glazen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke Boheemse kristallen bekers ca. 1900-1930: 1x blauw en neutraal amandelgeslepen en 1x blauw neutraal en gouddecor 15-19cm. Cond.: G

Galle vaasje
Resultaat: 30 EUR

Oud glazen vaasje, gesigneerd Gallé (1mm chip) 9,6xø4,3cm. Cond.: R

2 Karaffen + glazen
Resultaat: 30 EUR

Twee glazen karaffen met bloemdecor en 6 glazen ca. 1900 20-41cm. Cond.: G

9 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Negen delen oud facetgeslepen kristal o.a; 2 schalen met plated rand, 4 schaaltjes met geschulpte rand en 3 schaaltjes met geribbelde rand 1e helft 20e eeuw ø14-21cm. Cond.: G

Glas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Oude Boheems kristallen beker met decor van goud en bloemen. Gemaakt van geslepen blauw en neutraal glas ca. 1930 14,5xø11cm.