Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Gobelin versieringen
Resultaat: 150 EUR

Twee lange gobelin wandversieringen ca. 1870 met rozendecor (ongereinigd en 1x beschadiging) 292x102cm. Cond.: R-G

Heilig Hart beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot terracotta Heilig Hart beeld uit de 19e eeuw (afkomstig uit de kerk van Denekamp) met originele polychromie. 1 Hand mist, verder in goede originele staat H.: 150cm. Cond.: R-G

Zwitserse officiers sabel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.

Hertenvanger
Resultaat: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

Scheepskompas
Resultaat: 130 EUR

Koperen scheepskompas ca. 1900, gemerkt Sestrel no. 3848 met olielampfunctie in goede staat

Theestoof, tang + schepje
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G

Antieke plafondlamp
Resultaat: 120 EUR

Kroonluchter ca. 1900 met kristallen pegels in goede staat (3 pegels gebroken) 45x47cm. Cond.: R-G

Slot
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek slot 18e eeuw compleet met sleutel in goede staat 14x3x11cm.

Revolver
Resultaat: 110 EUR

Pistool 19e eeuw met 8-katinge loop (kolf mogelijk vervangen) 16cm. Cond.: G

Marmeren zuil
Resultaat: 110 EUR

Grote zware massief marmeren piedestal-zuil (groen/grijs) 20e eeuw in goede staat, balluster vormig 105x27x27cm.

Spiegel, gietijzeren omlijsting
Resultaat: 110 EUR

Gietijzeren bewerkte spiegel ca. 1880 Historisme in goede staat 54cm.

Bronzen Chinese schotel
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke bronzen schotel 18e-19e eeuw met decor van draken, kreeft en karper 6xø35,5cm. Cond.: G

Franse console
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Boulle console voor een pendule 20e eeuw met bronzen armaturen (noten fineer) 43x53x23cm. Cond.: G

Grote koffiemolen
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Frers in goede originele staat van gietijzer met messing 58x60x50cm. Cond.: G

Jardiniere
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse kristallen schaal in messing bewerkte houder ca. 1870 (1 chip) 11x31x17cm. Cond.: G

3-Delige gordijnset
Resultaat: 100 EUR

Drie-delige 19e eeuwse zijde gordijnset (oker-goudkleurig met blauw), ongereinigd 310x50cm. en 285x60cm. Cond.: R-G

Bronzen vuurpotje
Resultaat: 100 EUR

Bronzen hengsel-vuurpot staande op 3 poten, mogelijk 17e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G

Baby hangmat
Resultaat: 100 EUR

Oude/Antieke Arabische baby-hangmat in leder gebonden en met houten balken 130x90cm. Cond.: G

Kachel
Resultaat: 100 EUR

IJzeren Art Deco allesbrander ca. 1930, gemerkt Permanent Kookhard, met bovenop twee kookplaten in goede originele staat 71x51x32cm.

Bronzen schemerlamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 (omgebouwd tot tafellamp) met decor van draken, schildpad, roofvogel en roofvogelkoppen (heeft een deuk) 55xø25cm. Cond.: R

Lampje, pegelvorm
Resultaat: 100 EUR

Plafondlamp ca. 1900 met facetgeslepen glas, guirlandes en ramskoppen (messing) 35xø17cm. Cond.: G

Pronkvitrine, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...

2 Tinnen kannen
Resultaat: 95 EUR

Twee antieke tinnen klepkannen met duimrust, 19e eeuw (1 reparatie). 19-26cm., Cond.: G

Divers bestek
Resultaat: 90 EUR

Antiek bestek in stoffen houder 19e eeuw met monogram en gemerkt "H. Schulz Bremerhaven" (25 messen) 77x35cm. Cond.: G