Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen kandelaren
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met figuren, man met drankfles en vrouw met snoeimes 25-26cm. Cond.: G

Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Startprijs 300 EUR

Oude vrijmetselaars schakelketting "St. Leonards Lodge, Justice Philantrophy, Truth", bestaande uit diverse schakels in zeer goede staat 58x28cm.

Lampje met Pierrot
Startprijs 275 EUR

Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.

Belgische plank barometer
Resultaat: 325 EUR

Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.

Haardscherm
Startprijs 250 EUR

Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.

Humidor
Startprijs 225 EUR

Prachtige Humidore (sigaren opbergkist) ca. 1880 met messing beslag (pallisander of notenhout). Compleet met sleutel in goede originele staat 19x19x29cm.

Russische doos, lakwerk
Startprijs 225 EUR

Russisch lakwerk opbergkistje met paardenkoets en voorstelling met figuren ca. 1900 (stempels). In goede originele staat 4,8x14x9,3cm. Cond.: G

Russische doos, lakwerk
Startprijs 225 EUR

Russisch lakwerk opbergkistje met arreslede en figurenvoorstelling ca. 1900 in goede originele staat 8x8x13,5cm.

Weegschaal
Startprijs 225 EUR

Antieke Engelse weegschaal Salter platform Machine Engeland van 100 gram tot 50 KG. Messing wijzerplaat en gietijzeren bewerkte voet in goede staat

Bronzen vaas
Startprijs 220 EUR

Grote oude Perzische bewerkte bronzen vaas 20e eeuw in goede staat 37xø21cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Startprijs 220 EUR

Oude Hollandse bakbarometer met tinnen plaat. Notenhout met intarsia. "By Rosselli", naar antiek voorbeeld 130cm. Cond.: G

Tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G

Lampevoet
Startprijs 200 EUR

Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G

Hollandse octant
Startprijs 200 EUR

Hollandse ebbenhouten met koperen octant, L.J. Hart Amsterdam ca. 1900 in goede staat 32x26x11cm.

5 Miniaturen
Startprijs 200 EUR

Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G

Bijbel met beslag
Startprijs 200 EUR

Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G

Sabel
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse sabel (wandelsabel) 1e helft 20e eeuw met leeuwenkop, gemerkt IJzerhouwer in zeer goede originele staat 108cm.

2 Wandkandelaars
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen 3-lichts wandlamp (geëlectrificeerde) kaarskandelaars 26x56x45cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 200 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G

Grote ametist, ca. 10KG
Resultaat: 220 EUR

Zeer grote ametist van ca. 10KG in goede staat 30x29x20cm.

Japanse cloisonne vaas
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinese of Japanse bronzen bewerkte vaas ca. 1900 met cloisonne inleg (emaille), decor van flora en vogels 37xø23cm.

Schaakspel
Resultaat: 185 EUR

Antiek schaakspel van Japanse makelij 2e helft 20e eeuw met ivoren figuren, mooi bewerkt 45x23x10cm. Cond.: G