Twee antieke keramieken tabakspotten: 1x tabakspot met floraal decor en gemerkt Langhauer A. Gerber Toepfer Langnau met opschrift "Ein Pfeifchen tabak ist mein geschmak", 1x tabakspot gemerkt Ramses G...
Grote oude Royal Dux porseleinen geglazuurde jachthond met vogel in zijn bek 20e eeuw 17x32x16cm. Cond.: G
Twee oude Royal Dux porseleinen windhonden 1930-1950: 1x wit en 1x bruin/wit 30x14x12cm. Cond.: G
Twee terracotta figuren ca. 1900, genummerd en onduidelijk gemerkt. Vermoedelijk Engeland of Duitsland. Mannelijke figuren met holle boomstam voor kaars of inktpotje 11-14cm. Cond.: G
Elf kop & schotels, moccaservies Limoges-Haviland porselein met fijngeschilderd gouddecor en bloemdecor 20e eeuw 4-8cm. Cond.: G
Grote porseleinen voet met vergulding en ramskoppen, 19e eeuw, 18.5x23x20cm., Cond.:G
Duits Thuringen porseleinen groep Karl ENS 20e eeuw, voorstellend twee stijgerende paarden in goede staat 24x29x11cm.
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Chinese 19e eeuwse Familie Rose porseleinen tafellamp ca. 1890 met messing voet en houder. Beschilderd met figuren en gouddecor 67cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.
Oude Chinese terracotta druksteen in de vorm van een zwaard met draken en Chinese tekens. In originele kist 1e helft 20e eeuw 62cm.
Twee oude Duitse KPM porseleinen kop & schotels met gebaksbord 1e helft 20e eeuw: 1x 3-delig met op het kopje decor van Schloss Charlottenhof Potsdam (handgeschilderd) en 1x tweedelig kop & schotel ca...
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bleoemndecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen Schumann Arzberg koffieservies bestaande uit: koffiekan, suikerpot, melkkan, cakeschaal, 5 gebaksborden en 6 kop&schotels met blauw rozen- en gouddecor. 9-26cm. Cond.: G
Leuke Jugendstil porseleinen bolvaas ca. 1900 met waterlelie en kraanvogeldecor (2-dimensionaal, ongemerkt) 9xø10,5cm. Cond.: G
Oude Franse keramieken geglazuurde vaas ca. 1930 van Unis France met onduidelijke signatuur 17xø13cm. Cond.: G
Kavel van 12 diverse tegels (o.a; Nutricia, Beatrix, Juliana etc.) 10,5-15cm. Cond.: G
Zeven 18e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse decors (beschadigd) ca. 13x13cm. Cond.: R
Zes oude/antieke Hollandse tegels 18e-20e eeuw: 3x tegel met huis, kerk en Ruïne 17e-18e eeuw (chip), 1x bloemtegel 18e eeuw (chip), 1x tegel met terpdorp 20e eeuw en 1x tegel met ridder en lans 20e e...
Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G
Acht antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met diverse decors (beschadiging) 13x13cm. Cond.: M
Drie 4-pas wandtegels 19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R
Oude langwerpige Delftse tegel in brede Hollandse eiken lijst met voorstelling naar Rossum du Chattel. Tegel: 10x30cm. Lijst 46x26,5cm.
Jugendstil tableau bestaande uit 12 tegels met floraal decor 20e eeuw. In zeer goede onbeschadigde staat (Majolica) 61x45cm.
Vier Hollandse 17e-18e eeuwse tegels: 1x putti met boog (gelijmd), 1x landschap met dijk en schepen (goed), 1x man met sabel bij muur (lichte randschade) en 1x man met geweer (lichte randschade) 13x13...
Kavel van 12 diverse oude tegels 20e eeuw (Makkum, Delft, etc.), met en zonder lijst 13-19cm. Cond.: G
Hollands Makkums polychroom tegeltableau ca. 1900, gemonogrammeerd met decor van riviergezicht 46x31cm. Cond.: G
Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G
Drie delen porselein ca. 1930: 1x buste Pierrot, 1x asbak met zwemster (Jugendstil) en 1x object met gezicht, gesigneerd Aeraf 13-16cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotels (gemerkt), heeft beschadigingen/haarscheur Cond.: M-R
Drie Petrus Regout Maastricht keramieken schalen ca. 1900, cremekleurig ø20-ø28cm. Cond.: G
Delfts blauw 3-delig blauw kaststel ca. 1900 met floraal decor (dekselvaas kapot) 31-32cm. Cond.: R
Groot kavel oud serviesgoed etc. o.a: kan, schalen, kop en schotel, dekselpot etc. etc. Cond.: G
Oude keramieken figurengroep, voorstellend 3 valsspelende kaartspelers in goede staat 19x26x15cm.
Vier delen oud keramiek 20e eeuw: 1x Fayence dekselpot, 1x Makkumse kaarskandelaar (chip), 1x vaas met Romeins figuur en 1x Chinese dekselpot 14-41cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse baardman kan met tinnendeksel ca. 1900 (nr. 3430) met bruine glazuur 24xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.
Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.
Polychrome Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 (topje deksel aangelijmd) 21-32cm. Cond.: R
Vier delen keramiek: 1x rood geglazuurde asbak (nr. 27 0 Ravelli), 1x bewerkte vaas met rood-wit glazuur nr. 723/23 W. Germany KRRIN, 1x vaas ca. 1930 Art Deco met paars-grijze glazuur en 1x schenkkan...
Duits keramieken Hummel figuur, Maria met kind (1950-1955) in goede staat 21cm.
Vijf oude Hummel figuren: 1x meisje met gieter 1990/1999, 1x kindje met schep 1990/1999, 1x kindje met hoed en schep 1999/2008, 1x meisje met bloemen 1990/1999 en 1x meisje met mand 1990/1999. Ca. 9,5...
Vier oude Hummel figuren: 1x meisje met mand 1972/1979, 1x meisje met trompet 1979/1990, 1x jongentje met muziekblad 1979/1990 en 1x jongentje met paraplu en tas 1979/1990. Ca. 11-12,5cm. Allen in goe...
Twee oude Hummel figuren: 1x meisje met instrument (gemerkt met stempel 1935-1949), 1 been gelijmd H.: 12cm. en 1x meisje zittend op hek (gemerkt 1960-1963 en met blind stempel 112 3/0 en 1938) H.: 10...
Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.
Twee oude Duits Goebel honden van keramiek 20e eeuw: 1x rookverdrijver (Teckel met glazen ogen en 1x Highland Terrier 15-22cm. Cond.: G
Vier oude Duitse keramieken Goebel honden 2e helft 20e eeuw: 1x jachthond, 1x Schotse Terrier, 1x Boxer pup en 1x Chow Chow pup 7-17cm. Cond.: G
Twee grote oude Duitse Goebel figuren, jongen en meisje met paraplu ca. 1980 in goede staat 13x13x11cm.
Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G
Oude Duitse grote keramieken Goebel figuur ca. 1940 nr. 709/2 (1957-1958), voorstellend een jongen met paraplu 19cm. Cond.: G
Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Schwanzmeise" ca. 1980, 10x10x6cm. Cond.: G
Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.
Grote sierschotel met gouddecor ca. 1900. Decor van bloemen en figuren, gemerkt prov. sale. E.S. ø28,5cm. Cond.: G
Drie oude Duits porseleinen sierschotels, gemerkt Bavaria 24 Karat Gold met romantische voorstelling ø29,5cm. Cond.: G
Veertien delen 19e eeuws Chinees porselein (bij elkaar horend); 6 schotels met 6 kopjes (+2 losse kopjes) met handbeschilderd floraal decor met vlinders (4 schotels gaaf, 2x oude haarlijn en 1x chip),...
Twee 6-kantige vazen ca. 1900 van Villeroy & Boch met floraal decor in goede staat 29,5x12x11cm.
Groot kavel antieke bodemvondsten o.a: olielampjes, zalfpotjes, metalen gewicht, slijpsteen, Romeins glas, Amfora, been etc. Totaal 18 delen Cond.: R-G
Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G
Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G
-Twee oude beschilderde en bewerkte terracotta vazen Italia Montopoli Arno met fenixdecor 20e eeuw ca. 19xø14cm. Cond.: R-G
Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G
Negen delen oud Wedgwood keramiek en porselein 20e eeuw: 1x treef (chips), 4x kop&schotels blauw bisquit, 1x bloempot bisquit groen, 1x schaaltje bisquit groen, 1x opengewerkte mand (oude haarlijnen),...
Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G
Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G
Oude Hollandse platelen vaas, Zuid Holland IJsel PB NS (chip van bodem af) 23cm. Cond.: R
Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R
Prachtige Hollandse polychrome Jugendstil vaas ca. 1910, gemerkt Distel, model 13 met floraal decor 13xø11cm. Cond.: G
Drie delen antiek plateel: 1x sigarettenhouder, gemerkt Turmac Constantinofle Brevette, 1x zoutnap, Ivora Gouda (chip) en 1x plaquette Westraven Utrecht 5-16cm. Cond.: R-G
Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.
Platelen vaas (of lampevoet) ca, 1910, gesigneerd J.H. v.d. Wetering Enschede beschilderd met bloemen H.: 31cm.
Twee oude Zuid Holland plateel schotels Koninklijke plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda ø26cm. Cond.: G
Petit-Four set (21 delig) ca. 1930 van Arnhemse Fayence Fabriek (1 schaaltje heeft een chip) 9x20x16cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen schenkkannen met gouddecor en geisha's in landschap (gesigneerd) 16-21cm. Cond.: G
Twee delen antiek Zuid-Holland plateel, decor D'oranjeboom bloeit voort 30 april 1909 (oude haarlijn in beker) 9xø8cm. en ø25,5cm. Cond.: R-G
Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden koningshuis: 1x prinses Beatrix 1938 Zenith Gouda, 1x Beatrix 31 jan. 1938 Societe Ceramique Maastricht, 1x 30 april 1910 de Sphinx Maastricht en 1x Wi...
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani pijpvaasjes (gesigneerd); 1x groot met vlinderdecor en 1x klein met bloesem- en vogeldecor 11,5-18cm. Cond.: G
Twee grote majolica Jugendstil vazen ca. 1900 met rondom geglazuurd landschappendecor. 1 Vaas heeft bakscheuren in de voet, 1 vaas is gaaf. Genummerd en ongemerkt 48xø19cm. Cond.: R-G
Grote moderne keramieken vaas met groene glazuur (verlopen) 67xø35cm. Cond.: R-G
Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...
Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G
Grote Duitse Westerwald steengoed pot ca. 1880 (Historisme, Neo Renaissance), oude haarscheur 30xø33cm. Cond.: R
Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...
Twee oude keramieken vazen van Katwijk; 1x bolvaas 6xø17cm. en 1x vaas met handvat 32x16x12cm. Cond.: G
Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G
Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G
Oude keramieken kruik, geglazuurd en met tortelduif-decor in goede staat 28xø21cm.
Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G
Twee delen aardewerk; 1x groen geglazuurde oorvaas met vogelteken en nr. 757 ca. 1930. en 1x decoratieve vaas met opgewerkte bloemen ca. 1990 22-30cm.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: 2 zeskantige vaasjes met geisha- en bloemvaasdecor 18e eeuw en 1x miniatuur knobbelvaasje met floraal decor ca. 1900 6-10cm. (tuit gelijmd) Co...
Drie grote antieke Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw Kang Xi met tuindecor: 1x schotel (oude haarscheur en minimale randschade), 1x schotel in goede staat en 1x schotel (gelijmd en gekramd) ø2...
Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G