Oude keramieken engel met bloembak en plafondbevestiging 2e helft 20e eeuw 80x40x20cm. Cond.: G
Vier oude Duitse Meissen porselein dekseldoosjes met blauwe bloemen decors en gouddecor ca. 1980 7-9cm. Cond.: G
Historisme stijl terracotta wit geglazuurde helm met putti en paard 20e eeuw, paardemaan is gelijmd 37x33x27cm. Cond.: R-G
Vier oude keramieken geglazuurde honden: 2x Afghaanse windhonden, gemerkt Rusland, 1x poedel Rusland en 1x Collie (ongemerkt) 14-22cm. Cond.: G
Drie delen Chinees porselein 18e-19e eeuw: 1x schotel met landschapsdecor en geschulpte rand en 2x kleine schoteltjes met decor van zeegezicht 8-ø12cm. Cond.: G
Twee grote Delfts blauwe vazen Boch (groot) en Petrus Regout Maastricht ca. 1900 36-47cm. Cond.: G
Grote oude gesigneerde Chinese rood geglazuurde vaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 35xø17cm.
Twee decoratieve keramieken leeuwen met bronzen kandelaren en bronzen voet met porseleinen bloemen (1x chip), 2e helft 20e eeuw 32x30x18cm. Cond.: R-G
Vier oude Duitse porseleinen figuren: 1x paardenkoppel cam 1980 Thüringen (goed), 1x Clown Meissen (goed), 1x poes op bal (Rosnethal (Beschadigd), 1x meisje Hutschenreuther (goed) 6-28cm. Cond.: R-G
Grote porseleinen voet met vergulding en ramskoppen, 19e eeuw, 18.5x23x20cm., Cond.:G
Twee grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotels (gemerkt), heeft beschadigingen/haarscheur Cond.: M-R
Twee oude Duits Goebel honden van keramiek 20e eeuw: 1x rookverdrijver (Teckel met glazen ogen en 1x Highland Terrier 15-22cm. Cond.: G
Groot kavel antieke bodemvondsten o.a: olielampjes, zalfpotjes, metalen gewicht, slijpsteen, Romeins glas, Amfora, been etc. Totaal 18 delen Cond.: R-G
Twee oude Zuid Holland plateel schotels Koninklijke plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda ø26cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas KangXi. Gemerkt en geheel met decor van draken 30xø12cm.
Twee grote oude porseleinen poedels: 1x wit, gemerkt made in Bohemia en 1x grijs (onduidelijk gemerkt) 20-30cm. Cond.: G
Twee oude Italiaanse Fayence vazen in renaissance stijl en met gouddecor "Robbia Gualda Tadino" 20e eeuw 25cm. Cond.: G
Grote oude Duitse keramieken figuur van Sitzendorf nr. 38055, voorstellend 2 windhonden. 30x22x12cm. Cond.: G
Kavel divers Chinees porselein 1e en 2e helft helft 20e eeuw: 7 kannen met diverse decors (gemerkt) 1e helft 20e eeuw: 2x dekselkannen 2e helft 20e eeuw en 1x grote kom ca. 1950, 8-17cm. Cond.: G
Vijf delen (beschadigd) Chinees/Japans porselein: 1x aparte Chinese kom met zwaandecor in vijver (1 chip), 2x kopje Familie Roze met geschulpte rand, bijzonder decor van een koning liggend op bed en b...
Kleine oude Japanse keramieken vaas met handbeschilderd goud- en floraal decor 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø5cm.
Vijf delen Chinees porselein 18e-19e eeuw (miniaturen) o.a; 3 dekselvazen, 1 gemberpot en 1 trekpotje (gesigneerd). 1x chip deksel, 1 vaasje gelijmd, theepotje is gaaf en gemberpot met chip deksel 6-1...
Delfts keramieken 4-delig kaststel 1e helft 20e eeuw met floraal decor 24-44cm. Cond.: G
Oude Meissen porseleinen dekseldoos 20e eeuw met paradijsvogel- en gouddecor in goede staat 10xø15cm.
Kavel van 8 kopjes en 10 schotels, Weens moccaservies met goud- en bloemendecor 5-ø12,5cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen Rosenthal vaas ca. 1980 "Kunstabteilung Selb" met decor van flora en oranje glazuur 35xø14cm.
Negen delen oud Wedgwood keramiek en porselein 20e eeuw: 1x treef (chips), 4x kop&schotels blauw bisquit, 1x bloempot bisquit groen, 1x schaaltje bisquit groen, 1x opengewerkte mand (oude haarlijnen),...
Grote moderne keramieken vaas met groene glazuur (verlopen) 67xø35cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...
Oud Engels keramieken servies, gemerkt Copeland Spode England Fine Stone Spodes Fitzhugh ca. 1930 (totaal 48 delen, 6 beschadigd): 3x dekselterrines, 2x vleesschaal, 5x diepe borden (1 beschadigd), 11...
Vier keer een 3-delige koffieset 1e helft 20e eeuw "Carl Tietsch en Co" met decor van flora en goud (handgeschilderd) Duitsland. Sets bestaande uit kop, schotel en gebaksbord 8-ø17cm. Cond.: G
Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.
Vier oude Deense porseleinen figuren van Royal Copenhagen: 2x jonge vogeltjes (goed), 1x tekkel nr. 514 (goed) en 1x jonge hond nr 753 (goed) 4,5-9cm.
Twee oude Meissen kop & schotels ca. 1930 Kanuff Zeit met bloemen- en gouddecor in goede staat 8xø14cm.
Twee majolica vazen ca. 1900 met leeuwenkoppen, blauw glazuur en groen-geel glazuur. Hoeken van de voet beschadigd 22cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in barokstijl 18xø12cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen vaas Niemeyer U 3035 ca. 1980 in goede staat (Albert Niemeyer 1911) 35xø20cm.
Twee prachtige zwarte geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 17xø17cm. en 22xø16cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse porseleinen theepot met Chinees decor (oude haarlijn inh tuit) Cond.: R-G
Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G
Vijf delen Duits steengoed (pullen/kannen) 20e eeuw: 2x bierpullen met speeldoos, 1x schenkkan ca. 1920, 1x bierpul, 1x schenkkan ca. 1900 (bakfout) 19-34cm. Cond.: R-G
Keramieken bierpul ca. 1900 in de vorm van Napoleon (minimale chips) 21cm. Cond.: R
Twee delen Oud Duits porselein; 1x Meissen schotel met vergulde omranding 20er eeuw, 1x bisquit porseleinen plaquette KPM Koningin Louise 10.03.17476 - 19.7.1810 (L. Posch 1810. (ø19,5-ø8cm.)
Twee terracotta figuren ca. 1900, genummerd en onduidelijk gemerkt. Vermoedelijk Engeland of Duitsland. Mannelijke figuren met holle boomstam voor kaars of inktpotje 11-14cm. Cond.: G
Elf kop & schotels, moccaservies Limoges-Haviland porselein met fijngeschilderd gouddecor en bloemdecor 20e eeuw 4-8cm. Cond.: G
Vier Hollandse 17e-18e eeuwse tegels: 1x putti met boog (gelijmd), 1x landschap met dijk en schepen (goed), 1x man met sabel bij muur (lichte randschade) en 1x man met geweer (lichte randschade) 13x13...