Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen witte kom met reliëf-drakendecor (gesigneerd), 1e helft 20e eeuw 6,5xø14cm. Cond.: G
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuws voorraad potje met rondom decor van figuren en een rots. Chip van deksel binnenrand, 9xø7cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met Chinese dansende familie bij een huis, verso gesigneerd. Tevens decor op achterkant, minimale randschade ø21,3cm. Cond.: G
Kang Xi porseleinen 18e eeuwse theebus met zilveren afsluiting, rondom met geisha en bloemvaasdecor. Chinees teken op de bodem (chip van bodemrand) 18,5xø7cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G
Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...
Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...
Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met floraal decor en blauw geglazuurde achterkant (Ming stijl), ongemerkt en met geschulpte rand in zeer goede staat ø24,5cm.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: 2 zeskantige vaasjes met geisha- en bloemvaasdecor 18e eeuw en 1x miniatuur knobbelvaasje met floraal decor ca. 1900 6-10cm. (tuit gelijmd) Co...
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Twaalf bij elkaar horende Chinees porseleinen kop & schotels 18e eeuw, Kang Xi. Decor van gedetailleerde landschappen en floraal decor in coullissen, verso gesigneerd. 3x kopje gaaf, 2x kopje haarlijn...
Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met drakendecor (Kang Xi), verso gesigneerd met geschulpte rand. Zeldzame schotels (3x gaaf, 1x met chip en 1x kapot) ø15,2cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel 19e-20e eeuw met krijgers in landschapsdecor. Verso gesigneerd in zeer goede staat 6,5xø39,8cm.
Vijf gedetailleerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met diverse geisha's en kinddecor. Verso gesigneerd ø10,2cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø13cm.
Drie Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met figurendecor (geisha met kind). Allen in goede staat ø10,5cm.
Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G
Oude Chinese Yixing theepot in belvorm (gemerkt), 1e helft 20e eeuw (of ouder) 11x11x16cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas op houten sokkel met floraal decor, in goede staat 65xø25cm.
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met tuindecor (2 chips bij tuit) 10x16xø10cm. Cond.: G
Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G
Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor 25x16x16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met decor van interieur met vader en kind. Verso gesigneerd en landschap met vissersbootjes. In de 19e eeuw voorzien van een zilveren beugel ø29cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels 18e eeuw met interieurdecor (vader en kind). Verso gesigneerd en landschappen met vissersbootjes. 1 Schotel is gelijmd en gekramd, 1 schotel heeft haarlijn en is gekr...
Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...
Hollands 16e-17e eeuws tegeltableau met voorstellingen van diverse figuren (beschadigingen) ca. 13x13cm. Cond.: R
Chinese imari porseleinen 18e eeuwse trekpot met floraal decor (chip deksel en minimale chip tuit) 15x17xø10cm. Cond.: R-G
Vier antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels (17e-18e eeuw) met krab- en karperdecor. Bevat haarscheuren, restauraties en minimale randschades ø20,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 4-delig kaststel 18e-19e eeuw, gesigneerd Kang Xi met drakendecor: 1x kleinere dekselvaas (goed), 1x kleinere dekselvaas (chip deksel), 1x grote cilindrische vaas (goed) en 1x cili...
Drie delen 19e eeuws porselein met zilveren monturen (rood/goud decor en Chinees blauw decor): 1x trekpot, 1x dekselpot en 1x melkkan 13-18cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met veelkleurig decor ø34,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel, gesigneerd en met decor van figuren. Op achterkant kraanvogeldecor (chips bij rand) ø23,5cm. Cond.: R
Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G
Oud Herend serviesgoed 20e eeuw met decor van vlinders, bloesem en vogels bestaande uit: koffiepot, suikerkan, bonbonschaal (randschade), bonbonmandje, 1 houder, 1 gebaksschaal en 5 schotels (2x chip ...
Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met decor van ijspret 40x33cm. Cond.: G