Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G
Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R
Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.