F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R
Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...
Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...
Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G
Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...
Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G
Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...
Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.
Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen witte kom met reliëf-drakendecor (gesigneerd), 1e helft 20e eeuw 6,5xø14cm. Cond.: G
Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U
Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.
Hollands 18 eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken in originele ongerestaureerde staat met mooi snijwerk en medaillons. Bevat krimpnaden en fineerschades 240x190x65cm. Cond.: R
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Collier GG 750 /000, koningsschakel. Zwaar vierkant koningscollier, breedte 4 mm, met groot karabijnslot. Lengte 50 cm ca 67 gr.
Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.
Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.
Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuws voorraad potje met rondom decor van figuren en een rots. Chip van deksel binnenrand, 9xø7cm. Cond.: R-G
Choker GG 750/000 met diamant. Breed ovaal gourmetcollier, 6.4 mm, met in het midden en grote diamant, ø 6.1 mm, gezet in een grote ronde zetting met aan weerszijden bij de verbinding met het collier ...
Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat
Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G
Franse Boulle pendule met rood schildpad ca. 1850, gesigneerd H. Luppens Paris. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag (bronzen ornamentuur). In zeer goede originele staat 32x19x12cm.
Hollandse 19e eeuwse mahoniefineer vitrinekast met mooi snijwerk, putti en rocailles. Twee lades en bronzen beslag (1 hengsel mist en 2 stukjes lijst missen). Verder in goede originele staat en kast i...
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met Chinese dansende familie bij een huis, verso gesigneerd. Tevens decor op achterkant, minimale randschade ø21,3cm. Cond.: G
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Album met 21 bladen Nederlandse munten waaronder: zilveren Juliana series 10x 1G 1954-1967 en 7x 2,5G 1959-1966, tevens 3x nikkel (2x 1G en 1x 2,5G 1979. Cond.: ZFR-PR
Kang Xi porseleinen 18e eeuwse theebus met zilveren afsluiting, rondom met geisha en bloemvaasdecor. Chinees teken op de bodem (chip van bodemrand) 18,5xø7cm. Cond.: R-G
Collier Nefriet, 5 rij met GG 585/000 antieke sluiting. Een collier met 5 rijen gefacetteerde Nefrietkralen, ø 6.3 mm, met antieke ronde 19e eeuwse sluiting,ø 36.4 mm. De sluiting is bewerkt met grein...
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G
Zeldzame antieke chinese bronzen bewerkte kruik met teksten, signatuur en floraal decor. In goede originele staat. 9.5xø19cm.
Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...
Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G
Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...
Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehout fineer Empire bank ca. 1830 met velours stoffering in goede staat 95x67x210cm.
Twee grote zware antiek ivoren bustes, voorstellend een man en een vrouw met aparte haardracht (Afrika) 31xø10cm. In zeer goede staat.
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
Zeer fraai Omega horloge GG 585/000. Mooi dameshorloge met vierhoekige langwerpige kast met vaste verlopende milanese band. Grootte uurwerk 19x21mm. Lengte 17 cm ca 45.2 gr
Antieke Hollandse bijbel uit 1800, Het Nieuwe testament, goud op snee, met dubbele zilveren sloten en hoekstukken, gesigneerd: Johan Jacobs. 15.5x10x5cm., Cond.:G
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G
Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G
Collier en armband met bloedkoralen. bloedkoralen met tonmodel, wat verlopend, 5.8x6.5- 7.8x9.6 mm. collier 76 cm armband 20 cm. Totaal ca 77 gr