Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ei notenkraker
Startprijs 30 EUR

Hanger in de vorm van een notenkraker, verguld met diverse kleuren emaille. 27x15 mm

Gedreven trekpotje
Resultaat: 500 EUR

Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Resultaat: 480 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U

Ets, P.A. Nijgh
Resultaat: 20 EUR

P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G

3-Dubbel collier + Armband bedeltjes
Startprijs 35 EUR

Collier en armband zilver 835/000, 3rijig. Collier bestaande uit drie fijne colliers, 2x slangenschakels en 1x bolletjesschakel, door elkaar gedraaid. Totale breedte 2.25 mm, lengte 45 cm. En een armb...

Appel, gezicht
Resultaat: 360 EUR

Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G

Litho, Miro
Startprijs 100 EUR

Miro, lithografie, abstracte compositie (vouw) 48x31cm. Cond.: R

Coupe, zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U

Zilv. haarspeld
Startprijs 150 EUR

Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.

Slavenbanden zilver
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr

Beeld, dirigent
Startprijs 240 EUR

Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U

Tasje beugel haak
Resultaat: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...

Ametist oorst.
Resultaat: 25 EUR

Oorhangers zilver verguld met amethist. Oorhangers met grote peervormige Amethisten, 14x10 mm. Grootte 35x11mm, ca 4.7 gr

Zilveren strooier
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

Hanger collier WG parel
Resultaat: 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...

Zilveren miniatuurvaasje
Startprijs 35 EUR

Antiek zilveren miniatuurvaasje ca. 6gr. Cond.: U

Collier ruwe diamant en parel, bruin
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Gouden broche, Zeeuwse knop
Resultaat: 180 EUR

Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...

6 Messen zilv/ivoor
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Armband granaat 3 rij
Startprijs 290 EUR

Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...

Russisch zilveren flacon
Startprijs 200 EUR

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U